Bid Wars Mobil İnceleme

22 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika, 48 saniye

Bid wars Mobil, gerçek hayattan baz alınarak yapılan bir oyundur. Avrupa ülkelerinde kirası ödenmemiş, sahiplerine ulaşılmayan vs. depolar içindeki mallar bir açık arttırma usulü ile satışa sunulur. Her depo otuz saniye boyunca incelenir fakat göz gezdirebilirsiniz içine girmek kapalı kutu vs cisimleri açmanız yasak otuz saniyelik bakış sonrası bir kişi açık arttırmayı yönetir belirli bir fiyat üzerinden açık arttırma açılır en yüksek teklifi veya en son teklifi veren depoyu alabilir.

Oyunda ilk baktığımızda haritaların olduğunu görmekteyiz buda bize oyunun artan seviyede zorluklar içerdiğini göstermektedir.

Oyunda standart eyalet görevleri haricinde ekstra etkinlik görevleri de var bu da oyunu daha zevkli bir hale getiriyor. Ekstra görevlerde normal eyalet yerlerine göre depolar daha fazla kazanç veriyor ama açık arttırma değerleri de aynı oranda yüksek.

Oyun enerji ile oynanmakta buda sizin oyunda geçireceğiniz süreyi kısaltmakta bu şekilde oyundan birden sıkılmanızı engellemiş oluyorlar.

Oyunda seviye var buda sizi kilitli içerikleri açmanız gerektiğini ve bu şekilde oyunu daha zevkli bir hale getirmenizi sağlamakta.

Oyunda birde rehin dükkânınız var rehin dükkânında size ürün satmaya gelen müşterileriniz olabiliyor ya da depo savaşlarında elde ettiğiniz ürünler ile rehin dükkânınızda daha yüksek fiyatlara satmanıza olanak sağlamakta.

Rehin dükkânı için yükseltmeler var oyun parası ile bunları yükseltebilirsiniz her yükseltme eşya türüne göre sınıflandırılmış ne kadar çok yükseltme yaparsanız rehin dükkânınızdaki satışlarda o kadar çok gelir elde edersiniz.

Katalog ise size serileri tamamlayıp oyun için altın kazanmanızı sağlar. Serileri tamamlamak için depolardan özel ürünleri bulmanız ya da denk getirmeniz gerekmektedir. Her bir özel ürünün satış fiyatı da normal ürünlere göre yüksektir. Bu da sizin avantajınıza bir durum olmaktadır.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Mobil Oyunlar kategorisinden Yazılar