Hamster Kombat Airdrop Projesi

28 Mayıs 2024 1 Yorum 1 dakika, 44 saniye

Hamster Kombat, bir kripto borsasının yönetici olarak kripto dünyasını deneyimlemenizi amaçlayan telegram aracılığı ile oynayabileceğiniz mobil oyundur. Günlük 3 adet kart seçip 5M coin elde edebilirsiniz. Bu kartları geliştirip saatlik kazancınızı arttırabilirsiniz. Oyunda olmadığınız sürede yani offline iken 3 saatlik gelir birikmeye devam eder. Bu nedenle oyunu 3 saatte bir açıp geliri toplamanız önemlidir.

Günlük 3 adet kart hakkında kolay bilgi almak için Telegramda yer alan Hamster Kombat topluluklarına katılmanızı öneriyoruz. Çünkü bu topluluklarda, bu kartları daha önce çözenler paylaşıyorlar. Onlardan yardım alarak hergün bu bonusu kazanabilirsiniz. Hamster Kombat'a başlamak isteyenler için birkaç ipucu verelim.

Hamster Kombat Oyna (Telegram Oyunu)

İlk olarak aşağıdaki bağlantıdan telegram üzerinde Hamster Kombat botunu çalıştırın. Öncelikle Earn kısmında yer alan görevleri tamamlamaya özen gösterin. Çünkü Earn kısmında görevlerden bir tanesi yöneticisi olmak istediğiniz borsayı seçmek. Bu görevleri tamamlamazsanız oyuna bir başlangıçta yapamamış olursunuz.

Günlük kombo ödüllerini almak önemlidir. Fakat bazı kartları bulmak kolay değildir. Arkadaş çevrenize de size abone olması için kendi bağlantınızı gönderebilirsiniz. Bazı kartlar 4-5 arkadaşınızın olmasını isteyecektir. Hiçbir komboyu kaçırmak istemiyorsanız bütün kartların açık olmasına özen gösterin.

Hamster Kombat Airdrop

Kartlarınızı hemen yükseltmeyin. Çünkü günlük bonusu alabilmek için o kartı bir seviye yükseltmeniz gerekecek. Eğer kartlarınızı fazla yükseltirseniz satın alma maliyeti de yükselecektir. Bu durumda bonusu almak için bonus parası kadar harcama yapmanıza neden olabilir.

Mutlaka telegram arama kısmına "Hamster Kombat Türkiye" yazarak Türkçe konuşan insanlardan oluşan topluluklarda yerinizi alın. Birçok haberi de buradan takip edebilir, geç kalmazsınız.

Tüm bunları yaparak Hamster Kombat için sağlam bir başlangıç yapabilirsiniz.

Hamster Kombat Oyna (Telegram Oyunu)

Telegram Airdrop

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Para Kazan kategorisinden Yazılar