YesCoin Airdrop Projesi (Telegram Oyunu)

28 Mayıs 2024 0 Yorum 1 dakika, 7 saniye

Telegram botları airdrop üzerine birçok proje çıkmaya başladı. Bunlardan birisi de YesCoin. Ekrana dokunarak toplayacağınız coinleri proje kripto market ile anlaşıp yayınlanacağında oyuncularına topladıkları coin miktarına orantılı şekilde kripto coin dağıtacak.

YesCoin Oyna (Telegram Botu)

YesCoin, 2D görüntülerden oluşan hoş bir yapısı bulunan herhangi bir para yatırmadan airdrop çekilişlerine katılabileceğiniz bir proje. Genel hatlarıyla günlük bonusları takip edip, görevleri yaparak ve hesabınızı geliştirerek projeye dahil olabilirsiniz.

Arkadaş çevrenizi de davet ederseniz davet ettiğiniz her arkadaşınızdan bonus coin elde edeceksiniz. Sürekli olarak ekrana dokunmak yerine oyunda dahi olmadığınız sürede topladığınız coinlerle pacman satın alıp günlük hesabınıza girerek biriken puanları toplayabilirsiniz.

Ayrıca pacman satın aldıktan sonra birikebilen maksimum enerji miktarı, dokunduğunda toplanan coin miktarı gibi geliştirmeleri Boost menüsü altında yine topladığınız coinlerle yükseltebilirsiniz. Boost menüsü altında günlük 5 kat bonuslu 20 saniye boyunca akan coinleri 3 kez etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca enerjinizi 3 kez doldurmanız da mümkündür. Bu bonuslar her gece saat 03:00'da yenilenir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak projeye dahil olabilirsiniz.

YesCoin Oyna (Telegram Botu)

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Para Kazan kategorisinden Yazılar