PixelTap ile Airdrop Kazan (Telegram Oyunu)

04 Haziran 2024 0 Yorum 1 dakika, 1 saniye

Pixelverse tarafından yayınlanan PixelTab ile bazı görevler yaparak (Kanala Abonel ol, katıl, takip et) puan kazanıp ayrıca sürekli olarak farm yapabilme imkanı sağlayan Telegram oyun botudur. Bu bot ile herhangi bir para veya yatırım yapmadan maliyetsiz olarak airdrop kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Telegram oyun botları, projelerin birçok insana ulaşması ve tanınırlık için oluşturulan, gelir modeli olarak kullanıcılarına sosyal medya takipleri yaptırıp puan dağıtan ve bunun karşılığında sponsorlardan ücret kazanan token projelerdir. Proje belirli bir potansiyele ulaştığında kripto para borsalarında görüşmeler gerçekleştirilip yayınlanması kesinleştiğinde piyasaya sunacağı koinlerin bir kısmını oyuncuların derecelerine göre dağıtır.

Pixeltab oyunu da aynı mantıkla hareket eder. Haziran ayı için borsa listelenmesi beklenen bu telegram oyununda aşağıdaki bağlantıdan oyuna ulaşabilirsiniz.

PixelTab Oyna (Telegram Oyun Botu)

Pixelverse Kullanıcı paneline kayıt olmanız, oyundaki ilerlemenizi kaybetmemiz için önemlidir. Bunu Görevler kısmından "Dashboard Kaydolun" göreviyle ya da aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Pixelverse Dashboard Kayıt Ol

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Para Kazan kategorisinden Yazılar