Company of Heroes 3 Hileleri

12 Ağustos 2023 2 Yorum 1 dakika, 5 saniye

Relic Entertainment tarafından geliştirilen efsanevi gerçek zamanlı strateji serisinin son üyesi Company of Heroes 3 için ihtiyaç halinde kullanabileceğiniz konsol ve hileleri. Hileleri kullanabilmek için campaign ve skirmish modlarını oynarken SHIFT + CTRL + é tuşlarına basmanız konsolu açacaktır. Ardından aşağıdaki listede yer alan komutları girerek hileleri uygulayabilirsiniz.

é tuşu ESC tuşunun hemen altında yer alır.

  • Player_SetResource(Game_GetLocalPlayer(), RT_Manpower, miktar) – girilen miktar kadar insan gücü sağlar. Maksimum değeri 9999’dür.
  • Player_SetResource(Game_GetLocalPlayer(), RT_Munition, miktar) – girilen miktar kadar cephane sağlar. Maksimum cephane değeri 9999’dür.
  • Player_SetResource(Game_GetLocalPlayer(), RT_Fuel, miktar) – Girilen miktar kadar yakıt sağlar. Maksimum yakıt miktarı 9999’dür.
  • Player_SetResource(Game_GetLocalPlayer(), RT_Command, miktar) – girilen miktar kadar komuta puanı elde edersiniz.
  • Player_SetPopCapOverride(Game_GetLocalPlayer(), miktar) – Mevcut nüfus sınırını değiştirmenizi sağlar. Girdiğiniz miktar değeri kadar yeni nüfus sınırı elde edersiniz.
  • FOW_RevealAll – Savaş sisini kaldırır. Bir strateji oyunu hileleri arasında olmazsa olmaz hile diyebiliriz.
  • setsimrate(miktar) – Oyun hızını gireceğiniz miktara göre değiştirir. Varsayılan oyun hızı değeri 10’dur.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Hileler kategorisinden Yazılar