Company of Heroes 3 Hileleri

12 Ağustos 2023 2 Yorum 1 dakika, 5 saniye

Relic Entertainment tarafından geliştirilen efsanevi gerçek zamanlı strateji serisinin son üyesi Company of Heroes 3 için ihtiyaç halinde kullanabileceğiniz konsol ve hileleri. Hileleri kullanabilmek için campaign ve skirmish modlarını oynarken SHIFT + CTRL + é tuşlarına basmanız konsolu açacaktır. Ardından aşağıdaki listede yer alan komutları girerek hileleri uygulayabilirsiniz.

é tuşu ESC tuşunun hemen altında yer alır.

  • Player_SetResource(Game_GetLocalPlayer(), RT_Manpower, miktar) – girilen miktar kadar insan gücü sağlar. Maksimum değeri 9999’dür.
  • Player_SetResource(Game_GetLocalPlayer(), RT_Munition, miktar) – girilen miktar kadar cephane sağlar. Maksimum cephane değeri 9999’dür.
  • Player_SetResource(Game_GetLocalPlayer(), RT_Fuel, miktar) – Girilen miktar kadar yakıt sağlar. Maksimum yakıt miktarı 9999’dür.
  • Player_SetResource(Game_GetLocalPlayer(), RT_Command, miktar) – girilen miktar kadar komuta puanı elde edersiniz.
  • Player_SetPopCapOverride(Game_GetLocalPlayer(), miktar) – Mevcut nüfus sınırını değiştirmenizi sağlar. Girdiğiniz miktar değeri kadar yeni nüfus sınırı elde edersiniz.
  • FOW_RevealAll – Savaş sisini kaldırır. Bir strateji oyunu hileleri arasında olmazsa olmaz hile diyebiliriz.
  • setsimrate(miktar) – Oyun hızını gireceğiniz miktara göre değiştirir. Varsayılan oyun hızı değeri 10’dur.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Hileler kategorisinden Yazılar