Aqua Protocol Airdrop Projesi (Telegram Oyunu)

28 Mayıs 2024 0 Yorum 1 dakika

Gleam tarafından geliştirilen Aqua Protocol, her 8 saatte bir etkinleştirip toplayabileceğiniz Aqua Puan kazanmanızı sağlayan Telegram oyun botudur. Bu bot yine diğer airdrop projelerine benzer şekilde görev sistemi, arkadaş davet sistemi içermektedir.

Aqua Protocol Oyna (Telegram Botu)

Tek yapmanız gereken 8 saatte bir botu çalıştırarak Start Farming tuşuna basmak ve farm bittiğinde Claim tuşu ile toplamak. Proje henüz bir haftalıktır. Herhangi bir maliyeti yoktur. Sadece farm yaparak puan biriktirebilirsiniz. Projenin gelişimine göre haberler sitemizde bu yazı altından paylaşılacaktır.

Uygulamanın görevleri ise oldukça basittir. Telegram, Discord, Youtube gibi sosyal medya hesaplarına abone olmanızı istemektedir. Bu görevleri yaparak bedava puan toplayabilirsiniz. Yapıp yapmamak tamamen size kalmış durumda.

Aqua Protocol Oyna (Telegram Botu)

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Para Kazan kategorisinden Yazılar