Archeage - İtem Statları Nasıl Değiştirilir?

29 Aralık 2020 0 Yorum 2 dakika, 4 saniye

Archeage ve ArcheAge: Unchained için geçerli Hiram zırh ve silahlar, kostümler, cloack, gibi eşya ve silahlarınızı sınıfınıza uygun hale getirmeniz gerekir. Bu nedenle statları değiştirmek isteyebilirsiniz. Peki eşya statları nasıl değiştirilir?

Bir eşyanın seviyesini yükselttikçe değiştirme puanı elde edersiniz. Maksimum 5 değiştirme puanı elde edebileceğinizi unutmayın. O nedenle 5 puanın üstüne çıkmadan statları değiştirip öyle eşyanızı yükseltme yapabilirsiniz.

Bu hiçbir maliyeti olmadan statlarınızı dilediğiniz gibi değiştirme imkanı tanıyacaktır. Eğer 5 denemeyi kullandığınızı ve eşyanızı daha fazla yükseltemeyeceğinizi düşünüyorsanız o halde îhtiyacınız olan eşya;

Serendipity Stone (Bound)
50 labor karşılığında 1 kez stat değiştirme yapabilirsiniz. Eranor, Hiram, World Boss, Kostüm, Cloaks ve Noryette Aksesuarların statlarını değiştirebilir.

Serendipity Stone eşyasını iki farklı yöntem ile elde edebilirsiniz. Bunlardan ilki honor mağazasına erişerek 30000 honor puanı karşılığında satın alabilirsiniz.

Archeage Honor Item Mağazası

Diğer yöntem ise oyun ayda bir kez size bu itemi hediye etmektedir.

Archeage - Günlük giriş Ödülleri..

Hergün düzenli giriş yaparak giriş ödüllerinin son kısmında yer alan Login Badge itemini Mirage Island'a giderek Serendipity Stone ile takas edebilirsiniz.

Burada gördüğünüz gibi bir itemin özelliklerini değiştirmek için gerekli hak, o itemin seviyesini yükselttikçe size 1 adet olarak verilmektedir. Eğer statları bozuk yada değiştirmek zorunda olduğunuzu düşünüyorsanız ilk olarak bunu kullanmalısınız.

Bir eşyanın özelliklerini değişgirmek için öncelikle çantanızı açın ve Gear Upgrade simgesine tıklayın. Ardından Replace Effects kısmına gelin ve eşyanızı buraya yerleştirin. Daha sonra resimde yeşil olarak görünen eğer eşyanın değiştirilmesi için bir hak varsa onu kullanarak değiştirmek istediğiniz özelliği mavi kısımdan seçin. Son olarak Replace düğmesine basarak gelen yeni özelliği ekleyebilir yada eskisi gibi kalmasını sağlayabilirsiniz.

Hakkınız yoksa elde ettiğiniz Bound Serendipity Stone'yi burada Materials bölümüne yerleştirip, 50 labor karşılığında stat değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar