Bdo At Nasıl Çiftleştirilir?

10 Ağustos 2023 0 Yorum 1 dakika, 24 saniye

Bdo'da at çiftleştirerek elinizdeki atlardan daha değerli seviyede at elde edebilirsiniz. Çiftleştirme işi için seviyeleri fark etmez bir erkek ve bir dişi ata ihtiyacınız var. Yüksek seviyeli atlardan benzer seviyeli atlar elde edebilirsiniz. Örneğin T7 atları çiftleştirerek T8 at elde edebilirsiniz.

Çiftleştirmek istediğimiz erkek atımıza tıklayarak çiftleştirme pazarına kaydet diyoruz. Bu işlemi yaparken Yenile butonuna tıklayarak atın nefesini yenilemelisiniz. Aksi halde kaydedilmez.

Burada Sadece Bana Göster seçeneğini işaretliyoruz. Böylece diğer oyuncular çiftleştirmek için atımızı kullanamazlar. Ardından tamam butonuna basıyoruz. Erkek atımız hazır, şimdi sıra dişi atımızda.

Tek resimde işlemi gerçekleştirelim. Öncelikle dişi atımızın yeterli nefesi yoksa yenile diyerek nefesini yenileyelim.

 • Çiftleştirme Pazarı butonuna tıklayın.
 • At Listem sekmesini açın.
 • 35.000 silver yazan butona tıklayın.
 • Açılan at listenizde çiftleştirmek istediğiniz dişi atı işaretleyin.
 • Çiftleştir butonuna basın.
 • İşlem bu kadar, çiftleştirme işlemi başladı.

  Çiftleştirme işleminin başladığına dair bir bildirim alacaksınız. Dişi ya da erkek atınıza tıklayarak kalan süreyi takip edebilirsiniz. İşlem sonunda dişi atınıza tıklayarak "Tamamlandı" butonuna tıklayıp bir isim girip yeni atınızı ahıra ekleyebilirsiniz.

  İyi oyunlar, anlatım EU serverında gerçekleştiği için İngilizce'dir, hatırladığım kadarıyla Türkçe karşılıklarını yazmaya çalıştım. Sürç-i lisan ettiysek affola, iyi oyunlar :)

  Yazar Hakkında

  ToS@

  Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

  Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

  Rehber kategorisinden Yazılar