BDO - Karga Takas Garanti Kartı Nasıl Yapılır?

28 Şubat 2023 0 Yorum 1 dakika

Black Desert dünyasında takas ile uğraşmaya başladıysanız müzakere gücünün yetersiz kaldığına şahit olacaksınız. Bu durumda 250.000 müzakere gücü ekleme yapabileceğiniz Karga Takas Garanti Kartı çok işinize yarayacak. 4 saatte 1 olacak şekilde bu kartı kullanarak müzakere gücü ekleyebilirsiniz.

Karga Takas Garanti Kartı yapabilmek için Eşya Düşürme Artış parşömeni kullanıyoruz. Değerli pakete sahipseniz her gün 1 adet meydan okuma kısmından alabilirsiniz. Ayrıca vefa puanlarınızla ve oyun içi etkinliklerle bolca bu kağıttan elde edebilirsiniz. Sezon karakteri oynuyorsanız slot kestikçe elde edeceğiniz sezon hediye dönüştürme materyalleriyle de yine bu kağıttan kasabilirsiniz.

Karga Takas Garanti Kartı Nasıl Üretilir?

L tuşuna basarak işleme penceresini açın. Ardından Üretme sekmesine tıklayın. Materyal olarak Eşya Düşürme Artış parşömeni koyun ve Başla butonuna basın. İşlem tamamladığında Eşya Düşürme kağıdının müzakere gücünü arttıracak olan Takas garanti kartına dönüştüğünü göreceksiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar