New World - Cast Elite Chest Run (Video)

26 Şubat 2023 0 Yorum 1 dakika

New World oynarken 60 level olduktan sonra silah ve teçhizat derecelerinizi yükseltmek, yeni eşyalar elde etmek veya bazı önemli craft materyalleri ve resourceslere ulaşmak için runlara katılmak önemlidir. Bu videoda oldukça yüksek expertise sağlayan Brimstone Sands bölgesinde bulunan Elite Run'lardan bir tanesi olan Castrum Principium yani cast elite run nasıl yapılır bunu öğreneceksiniz. Bütün elite chestleri nerede, Cast bölgesine nasıl gidebilirsiniz, hangi shrine ile ulaşacaksınız, cast bosslarından neler düşer, gibi soruların hepsine cevap bulacaksınız.

New World Elite Run: Cast Nasıl Yapılır?

Elite Runlar esnasında bir partide olmanız, moblar ve bosslardan eşya elde etmenizi arttıracaktır. Ayrıca buralara gelirken üzerinizdeki elbiselerde Luck perki olması daha yüksek kalitede eşyalar elde etmenizi sağlayacaktır.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar