Black Desert Online - Doom Tüm Skilleri Getirme

19 Ekim 2021 0 Yorum 1 dakika, 29 saniye

Black Desert Online'da bir Doom rüya atına sahip olmayı başardıysanız onun tüm becerilerini getirerek oyunda end game bir bineğe sahip olabilirsiniz.30 seviyeye kadar Doom, beceri öğrenebilir. Fakat direk hiçbirşey yapmadan kendiliğinden beceri öğrenmesini beklerseniz muhtemelen 25 becerinin tamamını öğrenemeyecektir. Bu durumda 19 seviyeye kadar atın kendiliğinden beceri öğrenmesini bekleyebilir, otomatik seviye kasma yapabilirsiniz. 19 olduktan sonra kalan becerileri öğrenmeyi garanti altına almak istiyorsanız o halde bu işlemi yapmanızda fayda var.

Her Seviye'de Beceri Değiştirme

Doom'un kendi becerisi olan Süvari Atı Ruhu becerisini beceri değişim kuponu kullanarak her seviyede öğrenilmeyen bir diğer beceriyle değiştirmeniz gerekiyor.

Binek Beceri Değişim KuponuPremium bir nesnedir. Fakat etkinliklerde ve giriş ödüllerinde bolca dağıtılır. O nedenle oyunu en az 6 aydır oynuyorsanız bolca bu iteme sahip olma olasılığı yüksektir.

Değişim kuponunu kullanmak için kuponu envanterinize alın (İnci envanterinizde olacak) daha sonra Ahır bekçisine giderek aşağıdaki işlemi yapın.

Ahıra bıraktığınız bineği seçip, Beceri değiştir butonuna tıklayın. Açılan pencerede, öğrenilmeyen Beceri sekmesine tıklayın. Değiştirilecek Beceri bölümüne Süvari Atı Ruhu isimli beceriyi seçin. İstenen Beceri kısmına ise öğrenilmemiş becerilerden herhangi birini seçebilirsiniz. Beceri değiştir diyerek işlemi tamamlayınız. Böylece Süvari Atı Ruhu becerisi gidecek, yerine diğer beceri gelecek. At bir sonraki levelde Süvari Atı Ruhu becerisini %100 oranında öğrenecek. Sonraki levelde bu işlemi tekrarlayacaksınız. Toplamda 25 beceri var. Eksik bütün becerilerinizi atınız 30 seviye olmadan yapmanızda fayda var.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar