Farmer’s Dynasty Sosyal Puanı Nasıl Elde Edilir?

31 Ocak 2022 0 Yorum 1 dakika, 33 saniye

Farmer’s Dynasty oynamaya başladıysanız çok rezil bir çiftliği devralmışsınız demektir. Her tarafta yabani otların türediği, yağmura kara dayanamamış çiftlik binalarının çökmüş paslı yerlerini gördükçe, burası adam olur mu demeyin. Adam olacak deyin. Çiftliğinizde bir sera, bir tavuk kümesi, bir çiftlik evi, bir ahır, bir ambar ve bir silo yer almaktadır.

Bu binaların tamamını onardığınızda size 50.000'den fazla  sosyal puanı verecek. Sosyal  puanı, 50.000 olduğunda tarlalarınız için işçi çalıştırabilirsiniz. Yani bu nedenle oldukça önemli bir aktivite puanıdır. Ayrıca etraftaki eşraf ile aranızı sıkı tutarsanız, onlardan alacağınız işleri tamamlarsanız karşılığında şöhret puanınız artacak. Fakat en hızlı şöhret puanına ulaşmak için çiftliğinizdeki binaların onarımını tamamlayın.

Ahır 5000 Sosyal Puan, Ambar 5000 Sosyal Puan, Kümes 3000 Sosyal Puan, Garaj 5000 Sosyal Puan, Silo 1000 Sosyal Puan, Sera 3000 Sosyal Puan, Ev 10000 Sosyal Puan, kazanacaksınız. Tamamını tamir ettiğinizde oyunun ilk görevi size 20.000 sosyal puan verecek ödül olarak. Böylece 50.000 üzerinde sosyal puanı elde etmiş olacaksınız.

Komşu ilişkileri ve Görevler

Komşu çiftlik ve bireyler ile ilişkilerini kuvvetlendirmeniz ve onlardan alacağınız iş ve görevler neticesinde sosyal puan elde edebilirsiniz. Tarla sürmek, tarla biçimlendirmek, gübreleme işlemi veya hasat bu görevlerden bazılarıdır. Çiftlik ile alakalı olmayan komşularınız ise yemek veya yemek yapmada kullanılacak çiftlik ürünleri isteyebilir örneğin yumurta, süt. Bunları o komşularınıza götürdüğünüzde görevi tamamlayıp hem komşu ile ilişkinizi geliştirebilir hemde sosyal puan elde edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar