Farmer's Dynasty Tohum ve Hayvan Nereden Alınır?

31 Ocak 2022 0 Yorum 1 dakika

Farmer’s Dynasty için tarlada veya serada yetiştireceğiniz ürünlerin tohum veya fidelerini satın almanız gerekiyor. Bunun içinde Tarım Mağazası’na gitmeniz gerekiyor. Tarım mağazasından, tarlalarınız için tohum, seralarınız için fide ve kümes ve ahır için hayvan satın alabilirsiniz.

Resimde gördüğünüz yere gitmelisiniz. Orada yer alan binanın içerisine girdikten sonra ENTER tuşuna basın. Almak istediğiniz ürünü seçip miktarı belirttikten sonra aşağıdaki satın al butonuna basarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız ürünler çiftliğinize otomatik olarak gidecektir.

Açılan panelde ki sekmeler aracılığı ile tarlaya ekeceğiniz ürünler için tohumlar, gübre, sera için sebze ve meyve fideleri, ahırda bakabileceğiniz inek, kaz, ördek gibi hayvanlar ve kümeste bakacağınız tavuk satın alabilirsiniz. Ayrıca bir çiftliğin vazgeçilmezi olan kedi ve köpek yine buradan satın alabileceğiniz dostlarınız olacak.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar