Founders Fortune Elma Ağacı Nasıl Dikir?

28 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika

Oyunda gıda takviyesi için birebir olan elma ağaçlarını nasıl dikeceğinizi aktaracağız. Bunun için öncelikle araştırma yapmanız gerekmektedir.

Bknz: Founders Fortune Araştırma Nasıl Yapılır?

Ağaç dikmek için gerekli alanı oluşturmaya yarayan Çiftçilik 1 araştırmasını yaptıktan sonra yerleşimcilerinizden birini odunculuk üzerine vermelisiniz. Odunculuk becerisi 3.seviyeye gelen yerleşimcinin becerilerine göz atarak Elma ağacı dikme becerisini geliştirmelisiniz.

Yeterli beceriye ulaşan bir yerleşimci olduğunda ve Çiftçilik beceri 1 isimli araştırmayı tamamladığınızda artık elma ağacı için gerekli alanı belirleyip elma ağacını dikebilirsiniz.

Tarım > Soil for growing Apple Trees isimli toprağı yerleşim yerinizde nereye elma ağacı dikmek istiyorsanız oraya kurarak elma ağacını dikebilirsiniz. İstediğiniz kadar dikim yapabilir, mevsiminde elma toplayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar