Pokemon GO Evden Çıkmadan Pokemon Yakalama Rehberi

27 Eylül 2023 6 Yorum 1 dakika, 19 saniye

Pokemon GO AR teknolojisi kullanan ve gerçek bir dünya ile Pokemon dünyasını birleştiren mobil oyundur. Birçok oyuncu yürüyüş ya da bisiklet sürerken Pokemon GO oynamayı tercih etse de bir o kadar oyuncunun maalesef bunları yapmaya vakti olmadığı için oyundan uzak durma eğilimi gösteriyor.

Boş vakitlerinde oynayanlar ise sürekli vakit bulup ya da işi buna müsait(kurye vb.) mesleklerde çalışan oyuncularla rekabet dahi edemiyor. Eğer sizde oturduğunuz yerden Pokemon GO oynayıp birçok pokemon yakalamak istiyorsanız bunları yapabilirsiniz.

Sahte GPS kullanmak

Fake GPS and Joyistik isimli uygulamayı telefonunuza indirerek evden çıkmadan kolayca Pokemon yakalamaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bu uygulamayı indirdikten sonra telefonun geliştirici seçeneklerine erişmek.

Geliştirici Seçenekleri Nasıl Açılır?

Ayarlar'a girin. Ardından Hakkında bölümünü bulun ve tıklayın. Yazılım Bilgisi seçeneğine ilerleyip Derleme numarasına 7 kez üst üste basarak geliştirici modunu açabilirsiniz.

GPS uygulamasını Sahte Konum Uygulaması olarak Belirlemek

GPS uygulamasını geliştirici seçeneklerini açtıktan sonra Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > Konum > Sahte Konum Uygulamasını Seç bölümünden indirdiğiniz uygulamayı belirtin. Ardından uygulamayı çalıştırın ve konumu bul diyerek gerekli izinleri verdikten sonra mevcut konumunuzu belirleyip bütün programların üstünde çalışan bir joyistik ekrana eklenecek. Şimdi Pokemon GO'ya girip o joyistik ile haritada hareket edebilir ve çevrenizdeki pokemonları avlayarak gelişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar