Hundo ve Shundo Pokemonlar

04 Ekim 2023 0 Yorum 1 dakika, 27 saniye

Pokemon Go oynamaya başladıysanız bu tabirlerle çeşitli videolar da veya rehberlerde karşılaşabilirsiniz. Daha önce kaliteli pokemonlar nasıl olur onun bilgisini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi bir üst kısmı olan Hundo ve Shundo pokemon türlerinin detaylarını aktaracağız. Eğer henüz yakaladığınız pokemonun geliştirilmeye değer olup olmadığını bilmiyorsanız ilk olarak aşağıdaki yazıdan okumaya başlayabilirsiniz.

Yakalanan Pokemonların İyi Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?
Yakalanan Pokemonların İyi Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Pokemon Go oynarken yakaladığınız pokemonların geliştirilmeye değer olup olmadığını nasıl anlarsınız? Bu yazımızda bu ko...

İlk olarak Hundo pokemondan başlayalım. Hundo pokemonlar karşınıza oldukça az çıkacak olan fakat o türün en iyi pokemonu olarak adlandırabileceğimiz pokemonlardır. 4000 adet pokemon avlamama rağmen henüz 2 adet hundo pokemonum var.

Bilinen türlerin hundolarına sahip olmak ise daha zor. Çünkü genelde karşınıza daha az rastladığınız pokemonlar hundo olarak çıkmakta. Bir pokemonun saldırı, savunma ve sp puanlarının tamamı dolu ve yıldız olarak gösterilen yerin arkaplanı pembe ise o pokemon hundodur.

Yukardaki resimde göreceğiniz gibi pembe arkaplanlı değerlendirme alanı 15+15+15 atak, defans ve sp puanı o pokemonun, türünün en iyisi olduğu anlamına gelir. Buna Hundo denmektedir.

Shundo ise gerçekten imkansıza yakın bir pokemon türüdür. Bunun nedeni parlak bir pokemonun hundo olması gerekmesidir. Yani pokemon hem parlak, hem de hundo olmalı ki ona shundo denilebilsin. Hundo pokemon elde etmek fazlasıyla zordur. Parlak pokemon elde etmek ise çok daha zordur. Yani her iki zorluğa karşılık bu türü elde etmek neredeyse imkansıza yakındır.

Eğer bir Shundo pokemona sahipseniz bu sizi inanılmaz derecede mutlu etmeli. Farklı rehberlerde görüşmek üzere, bol şanslar.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar