Igor Bartali 1.Kitap Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

25 Şubat 2023 0 Yorum 2 dakika, 2 saniye

Kitap serisi size oyunda AP, DP, ağırlık ve ekstra envanter slotu gibi birçok faydalı fonksiyonel özellik sağlar. Bu nedenle bu kitapları bitirmeniz elzemdir. Sizler için resimli olarak her sayfada ne yapmanız gerektiğini kısa kısa aktaracağız.

Önerimiz ilk olarak 2. Sayfayı Velia'da yaptıktan sonra 1. sayfayı ardından da oraya çok yakın olan 3. sayfayı yapmanızdır.

1.Sayfa: Tepegöz Diyarı'nın sahibini etkisizleştir

İlk sayfanın ödülü: Ailede yer alan bütün karakterlere +3 HP

Igor Bartali 1.Kitap 1.Sayfa - Black Desert Online

İlk sayfamızda Tepegöz Diyarı'nın sahibini etkinleştirmemiz gerekiyor. Bunun için aşağıdaki resimde gösterildiği yere yani Trent ile Behr arasında bulunan Uzunyapraklı Nöbet Karakolu çevresinde bolca bulabilirsiniz.

Tepegöz Lokasyonu - Black Desert Online

Bu bölgede karşınıza çıkan herhangi bir tane Tepegöz öldürdüğünüzde ilk sayfayı tamamlayacaksınız. Sayfa bittiğinde ödülü alarak ailede bulunan her karakterinize +3 HP eklenecektir.

2.Sayfa: Igor Bartali'nin memleketinde sarı derece balık yakala

Bu sayfanın ödülü ise Ailedeki bütün karakterlerin nefesine +5 ekler.

Igor Bartali 1.Kitap 2.Sayfa - Black Desert Online

Igor Bartali'nin memleketinde yani Velia bölgesinde bir adet sarı dereceli balık tutmanız gerekiyor. Bunun için üzerinize birkaç tek kullanımlık olta alarak Velia iskelesine gidip orada 5-10 dakika içerisinde sarı dereceli balığı tutabilirsiniz.

Eğer oyunda gemiye sahip bir arkadaşınız varsa Velia açıklarında bir martı sürüsüne giderek kısa sürede görevi tamamlayabilirsiniz. Bunun için Black Desert Online Martı Noktaları isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

3.Sayfa: Toprak Kök Perisi hakkında bilgi edin

Bu sayfanın ödülü Ailedeki bütün karakterlerinize +3 HP can puanı ekler.

Igor Bartali 1.Kitap 3.Sayfa - Black Desert Online

Bu sayfada Tepegözlerin olduğu bölgede yer alan Crioville bölgesindeki su samurlarının mağarasına girerek burada yer alan Toprak Kök Perisi isimli mobları keserek bilgisini edinmeniz gerekiyor.

Toprak Kök Perisi Nerede Bulunur ? - Black Desert Online (BDO)

Videoda göreceğiniz üzere mağaranın içerisine girin ve Toprak Kök Perisi isimli mobları keserek bilgisini edinin. Daha kolay şekilde bilgi edinmek istiyorsanız Bdo Bilgi Edinme Seviyesini arttıran iksir ve yemekler başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar