Metin2 Skill Sıfırlama ve Beceri Değiştirme

20 Nisan 2020 0 Yorum 1 dakika, 23 saniye

Metin2 skillerinizi sıfırlamak ve beceri değiştirmek için 30 level altı bir karakter önerilmektedir. 30 Level üstüyseniz marketten Ejderha parası ile skill sıfırlayabilirsiniz.

Neden Skill Sıfırlanır ?

Mevcut skillerinizi master yapmak için skill sıfırlayabilirsiniz. Bazen çok fazla skill puanı harcamanıza karşılık skilleriniz master olmayabilir. Bu nedenle skill sıfırladığınızda daha az skill puanlarıyla becerilerinizi master yapabilirsiniz. Buda düşük levelde becerilerinizden maksimum verim almanızı sağlar.

Yada örneğin zihinsel bir savaşçı oynuyorsunuz ve sıkıldınız. Bedensel oynamak istiyorsanız yine skill sıfırlamanız gerekiyor. Skill sıfırlamadan beceri değiştiremiyorsunuz.

30 Level altıysanız 1. ve 2. köyde bulunan Yaşlı Kadın isimli NPC'ye giderek Beceri Sıfırla seçeneğine tıklayın, daha sonra levelinize göre bir miktar yang isteyecek. Bu yang karakterinizin üzerinde yeterli miktardaysa becerilerinizi sıfırlayabilirsiniz.

İlk olarak yaşlı Kadına gidiyoruz ve beceri sıfırla diyoruz.

Levelimize göre ödememiz gereken miktar değişiyor. Ücretini ödüyoruz.

Beceri türünü değiştirmek için skilleri sıfırladıktan sonra Beceri öğretmeninin yanına gidiyoruz.

30 Level üstü için;

Karakter levelinizin 30'un üzerinde ise Nesne Market üzerinden 42 EP karşılığında beceri sıfırlama kağıdı almanız gerekiyor.

Bu kağıdı satın aldıktan sonra kullanarak becerilerinizi sıfırlayabilirsiniz. Fakat bu kağıt ile becerilerinizi sıfırladığınızda beceri puan kaybı yaşayabilirsiniz. Karakterinizin beceri öğretmenine giderek hangi becerileri öğrenmek istiyorsanız onu seçip beceri puanlarınızı dağıtabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar