Raft Survival Ocean Nomad Balık Ağı Nasıl Yapılır?

24 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 41 saniye

Raft Survival Ocean Nomad bir mobil hayatta kalma oyunudur. Tüm hayatta kalma oyunlarından ilk olarak su ve besin sorununu çözmeniz gerekmektedir. Oyunda bu şekilde ilerleyebilir bunun harici hayatta kalmanız imkânsız olur. Balık yakalama işlemi oyunda otomatiktir siz sadece balık filesine tıklayın sol taraftan açık olan balık türlerinden birisini seçin ve sağ taraftan üretin tamamlanınca otomatik olarak toplanmış olur ve size sadece tüketmek kalır. Her balığın belli bir besin değeri ve üretim süresi vardır buna dikkat etmenizde fayda var.

Raft Survival Ocean Nomad Balık Ağı Ana Şablon:

  • İki adet işlenmiş kumaş.
  • İki adet ahşap tahta.

İşlenmiş kumaş elde etmek için tezgâh yapmalısınız ya da kancanız ile okyanustan malzeme toplamanız lazım fakat bu kanca ile toplama şans eseri denk geldiği için uzun sürebilir en iyisi bir an önce tezgâhı yapmanızdır. Tezgâhta işlenmiş kumaş üretim süresi altı dakikadır. Tezgahta işlenmiş kumaş üretmek için gerekli malzemeler şunlar:

  • İki tane bez.
  • Dört tane saz.

                                                                                

Ahşap tahta elde etmek için atölye yapmalısınız ya da kancanız ile okyanustan malzeme toplamanız lazım fakat bu işlem de uzun sürer ve can sıkıcı olabilir. Atölyede ahşap tahta üretim süresi iki dakikadır. Atölyede ahşap tahta üretmek için gerekli malzemeler şunlar:

  • Dört tane odun.

 

Gerekli malzemeleri oluşturduktan sonra çantanıza ekleyin ardında oyun ekranında sağ alt tarafta yer alan çekiç simgesine tıklayın.

 

Daha sonra craft menüsü açılacak buradan soldan ikinci sırada yer alan üretim menüsüne tıklayın ardından ilk sırada yer alan balık ağını seçin sağ tarafta yer alan yaratmak butonuna tıklayın ve üretin.

 

Ardında salınızda istediğiniz herhangi bir yere yerleştirin.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar