BDO Aşçılık Ürün Kalite Dereceleri ve Kullanımları

29 Haziran 2021 0 Yorum 1 dakika, 8 saniye

Black Desert Online içerisinde ürettiğiniz veya satın aldığınız sebze, meyve, yemek gibi ürünlerin kalite dereceleri bulunmaktadır. Örneğin soğan yetiştiriyorsanız soğan, yüksek kalite soğan ve özel soğan elde edebilirsiniz. Bir yemek yapacaksanız ve bu yemek 6 adet soğan istiyorsa eğer derecelerine göre farklı miktarlarda soğan kullanabilirsiniz.

Soğan / 1Yüksek Kalite Soğan / 2Özel Soğan / 3

Eğer 6 adet soğan gerekli ise normal derece soğandan 6 adet kullanmalısınız. Yüksek kalite soğandan 3, özel soğandan ise 2 adet kullanmanız yeterli. Aynı anda farklı ürünleri kullanmanızda mümkün. eğer 5 adet soğan gereksinim duyan bir yemek yapacaksanız 1 adet özel soğan, 1 adet yüksek kalite soğan kullanabilirsiniz.

İmparatorluk Aşçılık Paketleme

Toplu İmparatorluk Paketlemesi nasıl yapılır?

Usta İmparatorluk Aşçılık Kutusu yapacaksınız diyelim. Elinizde Et Kroket yeterli miktarda var. Fakat Et Kroket üretirken birçok Çıtır Et Kroket elde ettiniz. Bunlarıda imparatorluk aşçılık kutusu üretirken kullanabilirsiniz. Usta imparatorluk aşçılık kutusu için gerekli et kroket miktarları:

Et Kroket x 18Çıtır Et Kroket x 6

Aşçılık ile Imparatorluk teslimatı yaparak katkı puanının yarısı kadar teslimat gerçekleştirip ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar