Medieval Dynasty - Hangi Köyde Hangi Hayvan Satın Alınabilir?

07 Ocak 2021 0 Yorum 2 dakika, 4 saniye

Oyunda çiftçilik puanınız geliştikçe hayvan besleme imkanına da sahip olacaksınız. Koyun, keçi, inek, tavuk, domuz, kaz gibi hayvanlar için gerekli barınak binasını inşa ettikten sonra elinizde sikke varsa aşağıdaki köylere uğrayarak bu hayvanlardan birkaç tane satın alıp onları besleyerek çoğaltabilirsiniz.

Keçi Nereden Alınır?

Keçi Denica köyünden satın alınabilir. Yaşını doldurmuş keçiler 2850 sikke karşılığında erkek yada dişi olarak satın alınabilirken, oğlaklar 1900 sikke karşılığında satın alınabilir.

Keçi için Ağıl isimli binayı inşa etmelisiniz.

Domuz Hangi Köyden Alınır?

Oyunda domuz satın almak istiyorsanız ilk uğramanız gereken köy Rolnica'dır. Domuz fiyatı 1900 sikke olup, domuz yavruları ise 900 sikke karşılığında satın alınabilir.

Domuz satın almadan önce bir domuz ağılı binasını inşa etmiş olmanız gerekmektedir.

Yine Rolnica ile Branica arasında bulunan Rajmund'un Çiftliği'nden de domuz satın alabilirsiniz.

Koyun Hangi Köyden Satın Alınır?

Medieval Dynasty'de sadece koyun satan Baranica köyü yada hem keçi hemde koyun satan Denica köyünü satın almak için tercih edebilirsiniz. Koyun ve keçi Ağıl isimli hayvancılık binası gerektirir.

Tavuk Hangi Köyden Satın Alınır?

Tavuk ve civciv satın almak için gitmeniz gereken köy Borowo. Tavuklar için 950 sikke, civcivler için ise 475 sikke gereklidir. Ayrıca tavuk almaya niyetlendiyseniz Kümes binasını inşa etmeniz gerekir.

İnek Hangi Köyden Satın Alınır?

Oyunda Sığır Ahırı inşa ederek Gostavia köyünden inek satın alabilirsiniz. İnek ve boğa 4750 sikke karşılığında satın alınabilirken, buzağı 2850 sikke karşılığında satın alınabilir.

Kaz Hangi Köyden Satın Alınır?

Kaz satın almak istiyorsanız öncelikle Kaz kümesi inşa etmeniz gerekir. Daha sonra Gostavia köyüne giderek kaz satın alabilirsiniz. Kaz yavrusu 713 sikke, kaz ise 1425 sikke karşılığında satın alınabilir.

At Hangi Köyden Satın Alınır?

At, Hornica köyünde satılmaktadır. At alabilmek için 5000 çiftçilik puanı toplayıp At Ahırı binasını inşa etmelisiniz. Yetişkin bir Atın fiyatı 9500 sikke, tayların fiyatı ise 4750 sikkedir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar