Raft Survival Ocean Nomad Çalışma Tezgâhı Nasıl Kurulur?

14 Şubat 2021 0 Yorum 2 dakika, 53 saniye

Raft Survival Ocean Nomad mobil hayatta kalma üzerine kurgulanmış ve yapılmış bir oyundur. Diğer yapıları ve cihazları geliştirebilmek için birbirinden farklı mekanizmaları üretmenizi sağlayan bir tesistir.

Çalışma Tezgâhı Üretilebilir Malzeme Listesi:

 

  • Elektronik kablo
  • Bakır kablo
  • Kablo
  • Bakır boru
  • Alüminyum kiriş
  • Alüminyum levha

Elektronik kablo üretmek için iki adet çelik kablo ve bir adet bakır külçe ile üç dakikanın sonunda bir adet elektronik kablo üretebilirsiniz.

Bakır kablo, mühendislik masasında oluşturulmuş ve düzgüncüne oyulmuştur. Üretmek için iki adet çelik kablo ve bir adet elektronik kablo ile dört dakika sonunda bir adet bakır kablo üretmiş olursunuz.

Kablo, elektronik cihazlar için telin izole edilmiş halıdır. Üretmek için bir adet elektronik kablo ve iki adet bakır kablo ile dört dakika sonunda iki adet üretmiş olursunuz.

Bakır boru, karmaşık üretimde kullanıma uygun ince boru. Üretmek için bir adet bakır plaka ve beş dakikanın sonun da bir adet bakır boru elde edebilirsiniz.

Alüminyum kiriş, bir yapının hafif ve aynı zamanda dayanıklı olan parçasıdır. Üretmek için bir adet alüminyum külçe ve bir adet ahşap tahta ile yedi dakika sonunda bir adet alüminyum kiriş elde edebilirsiniz.

Alüminyum levha, bir yapının hafif ve aynı zamanda dayanıklı olan parçasıdır. Üretmek için bir adet alüminyum külçe ve bir adet özel ahşap tahta ile yedi dakika sonunda bir adet alüminyum levha elde edebilirsiniz.

Çalışma Tezgâhı Ana Şablon:                                        

  • Altı adet özel ahşap tahta
  • Sekiz adet demircide oluşturulmuş metal plaka
  • On adet çivi
  • Beş adet çelik kablo

Özel ahşap tahta, bir kereste fabrikasından oluşturulan mükemmel boyutlara ve oranlara sahip olan özel ahşap tahtadır. Elde etmek için batıkları ve diğer adaları yağmalayın ek olarak kereste fabrikasında iki adet ahşap tahta ve altı dakika sonunda bir adet özel ahşap tahta üretebilirsiniz.

Metal plakalar, metal külçeden haddelenerek(haddeleme iki merdane arasına metal külçe koyup inceltme işlemidir kısaca anlatılacak olursa) elde edilir. Üretmek için demircide beş adet kömür ve bir adet metal külçe ile dört dakika sonunda bir adet üretebilirsiniz.

Çivi, demircide cevherin eritilip tekrar kalıba sokulması ile elde edilir. Demircide çivi üretebilmek için iki adet kömür ve bir adet cevher ile üç dakikada beş adet çivi elde edebilirsiniz.

Çelik kablo, elektronik işçiliği için gerekli küçük çelikten yapılma ve güçlü kablodur. Sadece montaj tablosundan elde edebilirsiniz. Üretmek için iki adet cevher ve dört dakika ile bir adet üretebilirsiniz.

Çalışma Tezgâhı Nasıl Üretilir?

Ekranınızın sağ alt köşesinde yer alan çekiç simgesine tıklayın.

Daha sonra sal üzerine yerleştirebilir üretim istasyonları kurmanıza sağlayan ‘üretim’ adlı menüye tıklayın daha sonra çalışma tezgâhını bulun ve bir kez tıklayın. Arıdan ekran sağ tarafına çalışma tezgâhı ve bileşenler gelecek. Bileşenlerdeki şartları yerine getirdiyseniz yaratmak butonuna bir kez basın daha sonra sizi sal görünümüne yönlendirecek sal üstünde boş istediğiniz bir alana kurabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar