Archeage - "authentication failed" Hatası ve Giriş Yapamama Çözümü

17 Ağustos 2020 0 Yorum 1 dakika, 1 saniye

Archeage bazı durumlarda doğru mail adresi ve şifresi girseniz bile giriş esnasında "authentication failed" hatası alabiliyorsunuz. Bu durum çok uzun süredir devam ediyor ve bir türlü bu duruma bir çözüm bulamadılar.

Öncelikle trionworlds.com üzerinden hesabınıza giriş yapmaya çalışın. Gerçekten şifreniz ve mail adresiniz doğrumu kontrol edin. Giriş yapabiliyorsanız mevcut şifrenizi değiştirip, GLYPH programını kapatıp tekrar çalıştırın, yeni şifreyle bir kez daha deneyin.

Tekrar hata alırsanız artık yapmanız gereken tek bir şey kalıyor.

C > Kullanıcılar > Kullanıcı Adınız > Appdata > Local > Glyph klasörünü silin. Sizde bu klasör isimleri gözükmüyorsa öncelikle gizli klasörleri göster demeniz gerekmektedir.

Silme işlemi esnasında başlatıcının kapalı olması gerekiyor, yoksa silme işlemine izin vermez.

Sildikten sonra tekrar çalıştırıp deneyin bu sefer oyuna girebileceksiniz.

Tüm bunları denedikten sonra hala giriş işleminde sorun yaşıyorsanız bilgisayarın ip adreslerini yenilemekte fayda var. Bunun içinde başlat>çalıştır CMD yazıp açılan terminale ipconfig / flushdns girerek DNS ve ip adreslerini güncelleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar