Archeage - T1 Hiram awakening Scroll Görevleri

24 Eylül 2020 0 Yorum 1 dakika, 25 saniye

Archeage ve unchained sürümünde "end-game" olarak adlandırılan hiram armor ve silahlar için "uyanış" olarak Türkçe'ye çevirebileceğimiz aweking işlemini gerçekleştirmek adına Hiram Awakening Scroll ihtiyacınız olacak. Bir diğer deyişle T1'den T2 seviyesine Radiant Hiram Armor ve silah yapmak için bu kağıtlara ihtiyacınız var.

Her defasında 10 adet Hiram awakening scroll harcayarak %10 şans ile (başarısız olur ise %5 şans eklenir) armor veya silahı geliştirebilirsiniz.

Not: Görevler Her Pazartesi sıfırlanmaktadır. 1 hafta içerisinde istediğiniz gün yapabilirsiniz.

Haftalık Hiram Awakening Scroll Görevleri

Haftalık olarak tamamlayıp Hiram Awakening Scroll kazanabileceğiniz görevler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca bu görevleri yaparken mob kesme olduğu için bu kağıt modlardan da düşecektir.

Reedwind - 200 Mob

Auroria kıtasında yer alan Reedwind merkezinde Hiram NPC'sinden alacağınız 200 mob kesme görevini yaparak 50 adet Hiram awakening Scroll elde edebilirsiniz.

Exeloch - 200 Mob

Auroria kıtasında yer alan Exeloch merkezinde Hiram NPC'sinden alacağınız 200 mob kesme görevini yaparak 50 adet Hiram awakening Scroll elde edebilirsiniz.

Sungold Fields - 200 Mob

Auroria kıtasında yer alan Sungold Fields merkezinde Hiram NPC'sinden alacağınız 200 mob kesme görevini yaparak 50 adet Hiram awakening Scroll elde edebilirsiniz.

Haftalık olarak 150 adet T1'den T2'ye geçirmek için gerekli olan Hiram Awakening Scroll elde edebilirsiniz.

Ayrıca günlük Marketplace > Gift bölümünde yer alan 3 adet görevi ücretsiz satın alıp, Western Hiram Mountains bölgesinde 50 mob keserek 4 adet Hiram Awakening Scroll alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar