Mobile Legends Oyun Modları

24 Ocak 2021 0 Yorum 2 dakika, 11 saniye

Mobil cihazlardan moba oyunları oynamayı tercih eden oyun severler için iyi bir seçenek olan Mobile Legends oyununu diğer oyunlardan bir adım öne geçiren şeyde düşük cihaz gereksinimleri istemesi ve kasma gibi sorunlarla karşılaşılmaması gayet akıcı bir oyun deneyimi yaşanmasıdır. Mobile legends 5v5 oynanan sıralı (Rank), Klasik, kulüp, aksiyon, vs y.z. ve özel gibi birçok mod seçeneğine sahip olan bir moba oyunudur.

  • Sıralı Mod

Oyunda daha fazla zaman geçirebilen ve daha üst seviyelerde oynayanların daha fazla tercih ettiği bu modda kıyasıya mücadeleler, taktik savaşaları ve üst düzey mücadeleler görülmektedir. Pick yapım kısmında rakip için karakter yasaklama ve sırasıyla kahraman seçimleri gibi stratejik savaşlar bu modda mevcuttur.

  • Klasik Mod

Sıralı mod haritasını seven ama rank puanı kaybetmek istemeyen oyuncuların tercih ettiği ve eğlenceli takım savaşlarının görüldüğü oyunun en eski modlarındandır. Pick yapım aşamasında kahraman seçimleri sıralı moddaki gibi bize aittir.

  • Kulüp Modu

Bu mod diğer modlara göre daha küçük bir harita ve yok edilmesi gereken daha az rakip kulelerine sahiptir. En heyecanlı olan kısmı ise bu modda bize oyun tarafından 2 karakter sunulması kısmende olsa seçim şansı tanımasıdır. Dar alanda 5 vs 5 mücadeleler oldukça eğlenceli mücadeleler olmaktadır. Ayrıca sıralı sistemiyle uzaktan yakından alakası olmadığı için eğlenmek amaçlı tercih edilebilecek bir moddur.

  • Aksiyon Modu

Oyunda sıralı ve klasik mod haritalarında özel günler ve dönemlerde karakterler ve harita üzerindeki yapılan değişimlerin olduğu ve rank sistemini etkilemediği bir moddur. Oyunda yenilik ve farklılık arayanlar için ideal bir moddur.

  • VS Y.Z.  Modu

Oyuna yeni başlayanlar için klasik mod haritasında botlara karşı deneyim ve tecrübe kazanma şansı sunan bir moddur. Daha çok oyuna yeni başlayanlar için tavsiye edilir.

  • Özel Mod

Oyun içerisinde arkadaşlarınızla kendi aranızda klasik, sıralı veya klüp haritası maçları atmak isteyenler için tasarlanmış bir moddur. Sıralama sisteminizi etkilemeyen bu mod arkadaşlarınızla kendi aranızda eğlenceli maçlar yapmanızı sağlar.

Mobile Legends Çoklu mod seçenekleri ve düşük cihaz özellikleri istemesi sebebiyle moba oyunları arasında tercih edebileceğiniz ve oynarken zevk alacağınız nadir oyunlar arasında yer almaktadır.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar