7 Days to Die Şifreleri (Bütün Hileleri)

08 Ağustos 2023 1 Yorum 1 dakika, 15 saniye

7 Days to Die için eski versiyonlarda konsol üzerinden hile kodları girmemiz gerekiyordu. Bunun içinse başlangıçta oyun hileleri aktif etmek, kayıtlı oyun açılışında veya yeni oyun oluştururken gerekliydi. Artık bütün bunlara gerek yok. Sadece oyun oluştururken veya kayıtlı oyuna giriş yaparken "Yaratıcı Mod" aktif yaparsanız oyun arayüzünden ihtiyacınız olan herşeye ulaşabilirsiniz.

 

7 Days to Die Geliştirici/Yaratıcı Mod Nasıl Aktif Edilir?

 

 

Oyuna devam et / yeni oyun seçeneğinden hangisini seçerseniz seçin sağ kısımda yer alan ayarlar bölümünden öncelikle Gelişmiş seçeneğine tıklıyoruz, ardından Yaratıcı Mod seçeneğini Açık hale getirip oyunu öyle başlatıyoruz.

 

Yaratıcı Mod Nasıl Kullanılır?

 

 

Oyunda TAB veya B tuşu ile açacağınız panel üzerinde yeni eklenen yaratıcı mod simgesine tıklayarak istediğiniz herşeye anında sahip olabilirsiniz.

 

 

Oyundaki herşey burada mevcut. Silahlar, yemek, içecekler, beton, çelik bloklar, bisiklet, 4x4, jerokopter vb. ne ararsanız burada bulabilirsiniz. Yine de ben şifre veya hile yazarak girmek istiyorum diyorsanız oyunmodları üzerinde paylaştığımız 7 Days to Die şifreleri sayfamıza göz atabilirsiniz. 7 Days to Die ile alakalı daha fazla rehber, tam çözüm ve item craft gibi konularda bilgi almak için 7 Days to Die etiketini inceleyin. Seven Days to Die hileleri en kolay yöntemi developer modudur.

7 Days to Die

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Hileler kategorisinden Yazılar