Prince of Persia The Lost Crown Ne Zaman Çıkacak?

13 Ocak 2024 0 Yorum 1 dakika

Ubisoft tarafından geliştirilen yeni aksiyon-macera oyunu Prince of Persia The Lost Crown 18 Ocak 2024 tarihinde yayınlanacak. Prince of Persia serisinin son yayınlanan oyunu 2010 yılındaki The Forgotten Sands üzerinden 14 yıl geçtikten sonra serinin son oyunu ünvanını yakında The Lost Crown'a devredecek.

Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox X ve S Serisi, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında aynı anda yayınlanacak olan The Lost Crown Epic Games üzerinden ön sipariş ile satın alınabilir durumda. Ön sipariş fiyatı ise 849 TL olarak belirlenmiş. Oyunun Türkçe dil desteği maalesef bulunmamaktadır.

Prince of Persia: The Lost Crown uzay ve zamanı dilediğiniz gibi kontrol edebileceğiniz, mitolojik Pers dünyasında geçen bu benzersiz ve heyecan dolu aksiyon-macera platform oyunudur. Sargon olarak akrobatik savaş yeteneklerinde ustalaşın ve kendi oyun tarzınızı bulmak için ilerlerken yeni Zaman Güçleri ile eşsiz süper kabiliyetlerin kilidini açın ve bir kılıç dehasından olağanüstü bir efsaneye dönüşün.

Epic Games Sayfasına giderek satın alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar