Throne and Liberty Avrupa Sunucuları Ne Zaman Açılacak?

Kore serverlarının açılması sonrası beklentisini güçlendiren Avrupa ve Amerika oyuncuları henüz netleşmeyen Throne and Libert çıkış tarihi konusunda çeşitli tahminlerde bulunuyor.

14 Mart 2024 0 Yorum 1 dakika

Geçtiğimiz günlerde Kore serverlarını oyunculara açan Throne and Liberty, Avrupa ve Amerika sunucuları ne zaman açılacak? Oyuncuların merakla beklediği Amazon Games tarafından yayınlanacak olan Ncsoft tarafından geliştirilen ücretsiz MMO oyunu Throne and Liberty 2024 ikinci çeyrekte yayınlanması muhtemel olarak görülüyor. Öngörülen bilgilere göre oyun Nisan ortalarından Mayıs sonlarına kadar bir tarihte yayınlanacak.

Bir başka oyun fan grubunun tahmini ise oyun son çeyrek içerisinde ya da Eylül başında yayınlanacak şeklindedir. Birçok oyuncunun bu oyunu beklediğini biliyoruz. 2024 yılı içerisinde yayınlanacağına kesin gözle baktığımız oyunun Avrupa ve Amerika sunucuları için herhangi bir çıkış tarihi paylaşılmadı.

Throne and Liberty Beta Programına Nasıl Kayıt Olunur?
Throne and Liberty Beta Programına Nasıl Kayıt Olunur?

7 Aralık tarihinde Kore bölgesinde yayınlanan Throne and Liberty, Avrupa sunucuları için beta programı başlattı. Yakında...

Tahminler doğrultusunda Nisan-Mayıs ayları arasında ya da Eylül-Aralık ayları arasında çıkması muhtemel gözüküyor. Yine de oyunla ilgili bir habere ulaşırsak bunu sizlerle paylaşacağımıza emin olabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar