PUBG Mobile Eğlence Modu

03 Şubat 2021 0 Yorum 3 dakika, 22 saniye

Pubg Mobile oyuncularının Klasik mod haritalarında Sıralama maçları dışında oyun oynamaları ve eğlenirken oyun içerisindeki hakimiyetlerini yükseltmeyi amaçladığı mod olan eğlence modu çokça oyuncunun oynadığı ve tercih ettiği moddur. Üç  farklı seçenekten oluşan bu modda maçlar klasik mod haritalarının daha küçük halinde bulunmaktadır ve ortalama 15 dakika civarında sürerler. Daha kısa sürede geçen daha zorlu maçlar istiyorsanız bu bölümde anlatacaklarımı dikkatle okumanızı tavsiye ederim.

Hızlı Maç, Keskin Nişancı eğitimi ve Savaş olmak üzere 3 seçenek bulunan bu modda elde ettiğiniz skorlar Royale Pass ve Başarım görevlerindede kabul edildiği için eğlenirken kazandıran bir moddur. Oyuna ayıracak bütçesi olamayan oyuncular sıralamaları ve Kd değerlerini düşürmeden bu modda görevler yapabilirler. Son güncellemeden önce sunucu değiştirerek yapılabilen bu görevler, artık sunucu değiştirildiği takdirde çok uzun bir süre o sunucuda kalmak zorunda oldukları için bu modda görevlerini yapmayı tercih etmelidirler.

Oyun giriş ekranında sol alt köşede bulunan, başla butonunun hemen 2 seçenek üzerindeki mod seçeneğine tıklayınız. Buradan sol üst köşede 2. Sırada ki Eğlence seçeneğine giriş yaparak bu modların seçim aşamasına ulaşmış olursunuz.

  • Hızlı Maç; Erangel, Miramar ve Sanhok haritalarından birisi otomatik olarak oyun tarafından atanılarak oynanan bu modda harita normal boyutlarından çok daha küçüktür. Çok daha küçük olan bu haritalarda haritaya göre fazla sayıda olan ortalama 28 civarı oyuncu olmaktadır. Çok nadiren bot bulunan bu oyun modunda %95 gerçek oyuncu olur. Ayrıca bu mod da araç bulunmaz ve alan normal oyuna göre daha fazla hasar verir. Bu modun içerisinde oyunun belirlediği Tüm silahlar, Pompalılar, Yakın Dövüş, Tabancalar ve Teçhizat Yağmuru seçekleri mevcuttur ama bu seçimleri oyun yapmaktadır.Dar alanda gerçek oyuncularla savaşarak el becerimizi ve adrenalin seviyesini arttırmak istiyorsanız bu modu oynamanızı şiddetle tavsiye ederim.
  • Keskin Nişancı Eğitimi; Yine Erangel, Sanhok ve Miramar haritalarında başlayabilecek bu mod da harita hızlı maça oranla daha büyüktür. Oyuncu sayısı hızlı maçla aynı seviyede olan bu mod da silah olarak sadece keskin nişancı tüfekleri ve tabancalar bulunmaktadır. Yine bu mod da yapılan skorlar görevlerde kabul edilmektedir. Hepsi ve Kurmalı seçenekleri bulunan bu modda seçimleri oyun rastgele yapmaktadır. Keskin nişancı tüfekleri ile aram iyi değil diyorsanız bu modu tavsiye ederim. Bu mod sayesinde keskin nişancı yetenekleriniz ortaya çıkabilir.
  • Savaş Modu; Yine dar alanda, belirli sayıda düşmanla Erangel, Sanhok ve Miramar haritalarında oynanan bir moddur. Diğer 2 eğlence moduna göre bu modu farklı kılan şeylerden bir tanesi sonsuz canlanma hakkına sahip olmaktır. Paraşütten düştüğümüzde elimizde silah mevcuttur. Her rakibi vurmada 3, takım arkadaşımızı kurtarmada ise 1 puan kazanılır. Belirtilen puana ilk ulaşan sen olursan o maçı kazanmış olursun. Bu etkinlik yine belirli günlerde ve saatlerde açılmaktadır. Ayrıca bu etkinliği diğer etkinliklerden farklı kılan başka bir şey ise yapılan skorlar görevlerde kabul edilmez çünkü mantık olarak Arena modlarına benzer ama haritası Eğence Modu haritasıdır. Oyunda farklılık arayan oyuncuların seveceği bir mod olan savaş moduna göz atmanızı tavsiye ederim.

Rank kasan oyunculara bu mod ile ilgili verebileceğim başka bir tavsiye ise sezon içerisinde istediğiniz lig seviyesine ulaştığınız takdirde özellikle hızlı maç ve keskin nişancı modunu oynamanızı tavsiye ederim. Çünkü yeteneklerinizden hiç bir şey eksilmemiş olur aksine daha da el beceriniz gelişir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar