ETS2 Almanya Haritası Yenileniyor

ETS2 Harita Tasarımcısı Iva'nın tabiri ile bütün şehirler yeniden tasarlandı, Mega şehir olarak adlandırılan Köln, Diusburg, Dortmund ve Düsseldorf sonraki güncellemede oyuna eklenecek.

19 Şubat 2024 0 Yorum 1 dakika, 53 saniye

2-4 kişilik ekip oyunun ilk çıkışından bu güne kadar geçen sürede birçok kez güncelleme yaptığı oyun haritasında mega şehirler olarak adlandırılan ve 2 yıldır üzerinde çalıştıkları ve 4 şehri baştan sonra düzenlediklerini aktaran güncelleme notu paylaştı. Ren nehri civarında yer alan Köln, Duisburg, Dortmund ve Düsseldorf şehirleri oldukça büyük bir şekilde oyuna ekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Yapay Zeka ile Euro Truck Simulator 3 için sohbet ederken oyunun ilk çıktığı tarih olan 2012 yılından bugüne kat ettiği mesafeden bahsetmiştik. Birkaç trafik lambası, bir iki kavşak ve yük alıp teslim edebileceğimiz kamyon duraklarını saymazsak şehirler oyunda sadece noktalardan ibaretti. Paylaşılan sayfada artık bu şehirlerin neredeyse birçok noktası (kamyon trafiğine müsait) oyuna dahil olmuş olacak.

Euro Truck Simulator 3 Ne Zaman Çıkacak?
Euro Truck Simulator 3 Ne Zaman Çıkacak?

Gelelim bir çok oyuncunun aklındaki soruya, ETS3 çıkacak mı? Scssoft firması, 2012 yılında yayınladığı Euro Truck Simula...

Harita Tasarımcılarımızdan biri olan Iva, "Tüm şehirler sıfırdan yeniden tasarlandı" diyor: "Rhineland bölgesini pek iyi temsil etmeyen önceki haritayı sildik. Ren Nehri çevresinde daha fazla alan var. Haritadaki mekansal yeteneklerimizden en iyi şekilde yararlanmaya ve nüfus yoğunluğu, endüstriler ve sonuçta büyüklüğü de dahil olmak üzere Rheinland'ı mümkün olduğunca gerçekçi bir şekilde yakalamaya çalıştık. Tabandan büyük bir değişiklik olacak. harita."

Oyuncuların fark edeceği en büyük değişikliklerden biri yol ağının yoğunluğudur. Iva şöyle açıklıyor: "Artık bazı şehirlerin tam kalbine bakmak ve sanayi bölgesi ile merkezin kendisi arasındaki zıtlığı keşfetmek mümkün olacak. Her şehrin en iyilerini yakaladığımızı söyleyebilirim!" 

Köln Şehri

Ren nehri denince akla gelen en büyük şehir Köln'dür. Nu şehre teslimat yapmak isteyen oyuncular, şehrin ikonik binalarını ve simge yapılarını hayranlıkla seyredebilecek.

Bu şehirde sizleri bekleyen simgesel yapılardan bazıları,  Kölner Dom, Lanxess Arena, Köln Katedrali'dir. Diğer şehirler hakkında yapılan değişiklikleri ve bütün güncelleme notunu kaynakça kısmında yer alan bağlantıya giderek görüntüleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar