Karanda'nın Kalbi Ne işe Yarar ? Nereden Düşer ?

24 Aralık 2021 0 Yorum 1 dakika

Black Desert Online Boss mekanikleri değiştikten sonra oyuncuların mevcut eşyalarına ek özellikler kazandıracak yeni boss itemleri düşmeye başladı. Bunlardan birisi de Karanda'nın Kalbi'dir. Karanda'nın kalbi Merkez pazar üzerinden satılamaz bir eşyadır. Karanda'nın Kalbi, Fırtına Çığırtkanı Karanda'dan düşer. Normal Karanda'dan bu eşyayı elde edemezsiniz.

Karanda'nın Kalbi ne işe yarar ?

Karanda'nın Kalbi, uyanış silahını geliştirmeye yarar. Uyanış silahınıza ek %3 kritik vuruş hasarı ve 1 adet krital takma slotu ekler. Tüm uyanış silahlarına takılabilir, yani Kara Yıldız Uyanış silahına Karanda'nın kalbini ekleyebilirsiniz.

Dandelion üzerine Karanda'nın Kalbi eklendiğinde ismi değişerek, Fırtına Yutan Dandelion olarak değişecek, Sarı rengi'de Koyu turuncuya dönecektir. Ayrıca Karanda'nın kalbi eklenen bir eşya Merkez Pazar'da satılamaz. Karanda'nın kalbi ve bir uyanış silahını Kara Ruhu çağırarak Eşya yapılandırma bölümünden yapılandırabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar