Farming Simulator 22: Farm Production Pack Ne Zaman Yayınlanacak

Tarım arazisinden son kullanıcıya! Ürettiğiniz her ürünü işleyip, depolayıp daha sonra satabileceğiniz büyük bir işleme tesisi kurmanıza olanak sağlayacak sağlam bir genişleme paketi geliyor.

22 Nisan 2024 2 Yorum 1 dakika, 3 saniye

Farming Simulator 22'nin bir sonraki büyük güncellemesi Farm Production Pack 30 Nisan 2024 tarihinde yayınlanacak. Oyuna teknik anlamda birçok yenilik katacak bu DLC paketini gelin birlikte inceleyelim. Ürettiğimiz ürünleri işleyip depolayıp ardından kendi pazaryerimizde satmaya olanak tanıyan bu genişleme eklentisi birçok makine, ekipman ve bina içerir.

Pasif gelir kaynakları artık bir tık daha uğraştırıcı. Oyundaki hava koşullarına bağlı olarak rüzgar türbinleri ve güneş enerji panelleri etkilenecek. Bu etkileri ortadan kaldırmak için robot temizleyici panelleri temizleyebilecek. Ekipman ve tarım araçlarını depolayabilmek için birçok yeni açık, yarı açık ve kapalı garajlar oyuna dahil edildi.

4000 metrekarelik kendi dağıtım ağımızı oluşturabileceğimiz büyük bir depo kurabiliriz. Bu depoya raflar yerleştirip ürettiğimiz ürünleri bu raflara bir forklift yardımı ile koyabiliriz. Genişleme paketi ayrıca hayvansal kaynaklı amonyak ve sülfürik asitten sıvı gübre elde edebileceğimiz bir işleme tesisini de oyuna dahil ediyor. Ayrıca EDW Cleaner Tiger isimli ekipman sayesinde şeker pancarının temizlenmesi ve kesilmesi işlemini yapacak ve bu ürünü daha karlı şekilde satabileceksiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar

2 Yorum

Merhaba bu dlc herhangi bir sezon paketine dahil mi yoksa mecbur satın almamız mı gerekiyor

Kazım USLU 01 Mayıs 2024 - 21:16:46

Bu DLC paketi bağımsız olarak satın alınması gerekiyor. Sezon passler genelde küçük ekipman dlcleri ve bir adet harita genişlemesi içeriyor.


Misafir 30 Nisan 2024 - 17:00:39

Merhaba bu dlc herhangi bir sezon paketine dahil mi yoksa mecbur satın almamız mı gerekiyor


Yorum Yapın