Football Manager 2024 Ne Zaman Çıkacak?

23 Eylül 2023 0 Yorum 1 dakika

FM serisinin bir sonraki oyunu Football Manager 2024 resmi çıkış tarihi 6 Kasım 2023 olarak duyuruldu. Steam üzerinden erken erişim ile %10 indirimli satın alarak oyunu çıkış tarihinden tam 2 hafta önce oynamaya başlayabilirsiniz. İndirimli satış fiyatı 809,10 TL olan FM24'e erken erişim hakkı kazandığınızda 23 Ekim 2023 tarihi itibari ile oynayabileceksiniz.

Football Manager 2025 ile Unity oyun motoruna geçeceklerini duyuran Sports Interactive, kendi motorunda geliştirdikleri son oyun FM24 güncel transferler içeren ve bir önceki sürümde oyuncular tarafından istenen bazı özellikleri içeriyor. Bunlardan en önemlileri oyuncu satışlarında yapay zekanın eksiklerini giderecek olan Oyuncuların elden çıkarılması özelliği geliştirildi.

Oyuna bu yıl Japonya ligi de eklenmiş olacak hem de bütün kadro, logo, kulüp forması ve oyuncu profil fotoğraflarıyla birlikte. Kim bilir belkide oyuncularınızı Japonya ligine gönderirsiniz ya da oradan genç yetenekleri keşfedip Avrupa topraklarına Japon çocukları getirirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar