Throne and Liberty 7 Aralıkta Çıkıyor

04 Aralık 2023 0 Yorum 1 dakika

Merakla beklenen MMORPG oyunu Throne and Liberty NCsoft tarafından geliştirilen, Amazon Games tarafından yayınlanacak olan bir sonraki çok oyunculu devasa RPG oyunu. Uzun bir geliştirme sürecinin ardından 7 Aralık tarihinde Kore bölgesinde yayınlanacak. Fakat firma resmi websitesi üzerinden yayınladığı yazılar ile diğer ülke ve kıtalardan gelecek oyuncuların hangi adımları izlemesi gerektiğini de paylaştı. VPN kullanarak oyuna herhangi bir lokasyondan erişebilmeniz mümkün. Ayrıca ping değerinin yüksek olmaması için Exitlag programını nasıl ayarlayacağınızı da yine resmi blog yazılarında bildirmişler.

Throne and Liberty Avrupa sunucuları ne zaman açılacak henüz net bir tarih yok ama oyun hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Kore açılışına dahil olabilirsiniz.Sonuçta artık kapalı beta dönemi bitiyor ve aldıkları geri bildirimlere göre birkaç hafta içerisinde Avrupa sunucularını da aktif edebilirler. VPN ve Exitlag uygulaması ile ilgili ayarları nasıl yapabileceğiniz gösteren resmi blog yazısına buradan erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar