Cities Skylines 2 Duyuruldu

09 Mart 2023 0 Yorum 1 dakika

Paradox Interactive tarafından yayınlanan Unity oyun motoru üzerinde Colossal Order tarafından geliştirilen bugüne kadar belki de en çok oyuncu tarafından beğenilmiş şehir kurma simülasyonu Cities Skylines'in çok daha gerçekçi ve türünün en iyisi olacağı söylenen yeni versiyonu geliyor.

Oyunun yayınlanan ilk fragmanı bile gerçekten ilk oyunu oynayan oyuncuların iştahlarını kabartıyor. Fakat saatlerce uğraşıp nüfusu yükseltip kendi kendine yeten şehirler yapan oyuncular yetersiz RAM problemi ile karşılaştığı için bu problemlerin ortadan kaldırılmasını dillendiriyor.

Ayrıca Paradox firmasının DLC politikası, yine oyuncuların oyuna olan bakış açısını etkileyen en önemli unsurlardan bir tanesidir. Oyunculara göre henüz tamamlanmamış oyunları piyasaya çıkarıp, yapılan geliştirmeleri DLC adı altında satmaları firmanın neredeyse yayınladığı veya geliştirdiği bütün oyunlarda bu politikayı gütmesi hoş karşılanmıyor.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar