Playstation Plus Aboneleri için Mayıs 2022 Ücretsiz Oyunları

28 Nisan 2022 0 Yorum 1 dakika

Playstation Plus aboneleri için Mayıs ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekleri ve abonelikleri sürecinde istedikleri kadar oynayabilecekleri oyunlar Sony tarafından Twitter üzerinden duyuruldu. Dikkat çeken ayın oyunu ise Fifa 22.

Ücretsiz olarak alınabilecek diğer oyunlar ise; Tribes of Midgard ve Curse of the Dead Gods

Oyunlar 3 Mayıs 2022 tarihinde ücretsiz olarak aboneler tarafından kütüphaneye eklenebilecektir. Fifa 22 ve Tribes of Midgard oyunları PS4 ve PS5 için, Curse of the Dead Gods ise PS4 kullanıcıları için indirilebilir olacak. Gamepass ve Geforce Now sistemlerinin alternatifi olarak adlandıracağımız ve bu yıl bu platformlara rakip olabilmek adına bir takım iyileştirmeler yapan Sony, Haziran 2022 gibi yeni Playstation Plus sistemini Avrupa ile birlikte Türkiye'de de hizmete sunacak.

Normalde aylık ücretsiz kütüphaneye ekleyip istediğiniz zaman indirip oynayabileceğiniz(abonelik dönemi boyunca) şeklinde çalışan sistem değişerek sürekli olarak oyunlara erişebileceğiniz bir oyun kataloğuna sahip olma ve online oyunlarda karşılıklı oynayabilme, bulut kayıt alanı gibi bir takım avantajlar oyuncuya sunacak tıpku Gamepass gibi.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar