Farming Simulator 25 Çıkış Tarihi Yayınlandı

Giants Software tarafından geliştirilen Farming Simulator serisinin son oyunu Farming Simulator 25, 12 Kasım tarihinde piyasaya çıkacak. Şimdi ön sipariş verebilirsiniz.

25 Haziran 2024 0 Yorum 1 dakika, 39 saniye

Sevilen tarım ve hayvancılık serisinin son oyunu Farming Simulator 25'in çıkış tarihi ve ilk tanıtım fragmanı paylaşıldı. Bir önceki oyunda Avrupa'nın bazı bölgeleri ve Amerika kıtasında çiftçiliği oyuncuyla buluşturan seri bu oyunda Doğu Asya temalı çiftçiliği oyuncuya yaşatacak.

Pirinç tarlalarıyla dolu yemyeşil bir Doğu Asya arazisinde yeni bir çiftçilik mücadelesine atılmak mı istiyorsunuz? Bunu yapın! Bol miktarda açık alana sahip Kuzey Amerika ortamında bir tarım imparatorluğu mu inşa edeceksiniz? Hadi! Göletler ve nehirler arasında yeşil tarlaların bulunduğu manzaralı bir Orta Avrupa konumunun tadını çıkarın? Hayalinizdeki çiftliği hemen orada inşa edin! Farming Simulator 25, çiftçilik girişiminiz için üç farklı ortam sunuyor.

İki tür pirinç, ıspanak ve diğer yeni mahsulleri yetiştirin - toplamda 20'den fazla ürün arasından seçim yapın. Güçlü bufalo ve diğer hayvanlar ineklere, koyunlara, domuzlara, tavuklara, atlara ve diğer çiftlik hayvanlarına katılırken, yeni üretim zincirleri ve inşaat görevleri iş fırsatlarınızı genişletir.

Case IH, CLAAS, Fendt, John Deere, Kubota, Massey Ferguson, New Holland, Valtra ve daha fazlası gibi 150'den fazla uluslararası üst düzey markanın 400'den fazla otantik makinesi ve ürünü, tarım, ormancılık ve hayvancılıkla uğraşmanıza olanak tanır. Mirasınızı tek başınıza mı yoksa çok oyunculu modda iş birliği yaparak mı inşa edeceğinize siz karar verin!

En son ve modlama dostu GIANTS Engine 10'a dayalı iyileştirilmiş grafikler ve fizikle genel bir teknoloji yükseltmesi sayesinde tarlalarınıza ve doğaya daha derin bir bağlantı hissedin. Mesafe sisi, geliştirilmiş gölgeler, dinamik hava efektleri, zemin deformasyonu ve daha fazlası dahil. Sanal çiftçiliğin romantik hayatı daha sürükleyici ve atmosferik hale geliyor!

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar