Gta Online PS5 ve XBox Series X için Yeni Oyun Motoruyla Geliyor Olabilir

13 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika

Bazı Gta Online oyuncuları Rockstar Games'in Red Dead Redemption 2 için kullanılan oyun ve grafik motoruyla uyumlu çalıştığı iddia edilen kod parçalarına ulaştı. Bu durum oyuncular arasında hoşnutluk oluşturdu. Çünkü RDR2 oyun motoru grafiksel açıdan Gta Online için harika sonuçlar verebilir.

gtaforums.com üyesi iki oyuncu Tez2 ve tahsis8or "rage :: fwuiMessageBase" kod satırını diğer oyuncularla paylaştı. Bulunan bir diğer kod ise "CHasCharacterToTransferDecisionPage" oyunda karakterleri oyunun farklı sürümlerine taşımaya yarıyor. Bu kodlar RDR2'de de aynı satıra denk gelmesi nedeniyle ortaya atılan iddia gerçeğe dönüşür mü henüz bilinmiyor.

Rockstar Games tarafından yapılan henüz resmi bir açıklama olmamakla birlikte bu yıl Gta 5'i PS5 ve Xbox Series X platformlarına da çıkaracakları biliniyor.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar