Hoi4 Arms Against Tyranny Ne Zaman Çıkacak?

24 Eylül 2023 0 Yorum 1 dakika, 26 saniye

Hearts of Iron 4 yeni DLC paketi Arms against Tyranny ne zaman çıkacak? DLC paketi oyuna ne gibi yenilikler getiriyor gelin bunları konuşalım bu yazımızda. DLC paketi Arms Against Tyranny, 2.Dünya Savaşı'nın gidişatını değiştiren İskandinav ülkelerini içermektedir. Öyleki nazilerin çelik yüzünden işgal ettiği bölgelere birçok kez müttefik kuvvetleri operasyon düzenlemiştir.

Hoi4 Arms Against Tyranny 10 Ekim 2023 tarihinde çıkacak.

Bunun nedeni ise ağır su dedikleri, atom bombasının yapımında kullanılan bir mineral. Yani savaşı naziler adına güçlendiren, Amerika adına da bitiren ülkeler o tarihlere inildiğinde İskandinav ülkeleri ve zenginlikleridir. Paradox bunun üzerinde duran bir DLC ile 1 yıl aradan sonra içerik geliştirme paketi çıkardı. İsveç, Finlandiya, Norveç ve Danimarka ülkeleri için yeni odak ağaçları, eventlar, yeni askeri birim ve tasarımlar oyuna eklenecek.

Sovyetler Birliği'nin saldırısına maruz kalan Finlandiya için DLC paketi Kış Savaşı'nı konu alıyor. Zıhlı birlikler, hava kuvvetleri bakımından devasa Sovyet Ordusu ile yarışamayan Finlandiya Ordusu'nun coğrafyaya uygun şekilde modernize edilip beyaz ölüme direnip topraklarını işgalcilere karşı korumasında yardımcı olabilirsiniz.

Silah konusunda uzmanlaşma ve Silah İhracatı

Silah tasarlayıp uluslararası pazarda bu silahları üretip ihracatını yapabilirsiniz. Savaşın uzun süresi boyunca tarafsız kalmayı başaran bu ülkeler savaş ekonomisiyle tanışır. Ölümden gelen zenginliği görüp savaşı canlı tutmaya çalışacaktır.

Bölük Modernizasyonu

Özel Kuvvet etkileri daha öne çıkacak, bölük uzmanlıkları üzerine yönelik güncellemeler oyunu biraz daha oynanabilirlik süresini uzatacak gibi.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar