Assassin's Creed Red ne zaman Yayınlanacak?

Resmi Ubisoft Mali raporlarına göre oyun 1 Nisan 2024 ile 31 Mart 2025 tarihleri arasında yayınlanacak. Tam tarih yok ama yayın tarihinin kesinleşmesi için öncü olacak oyun belli, Star Wars: Outlaws.

14 Şubat 2024 0 Yorum 1 dakika

Ubisoft tarafından geliştirilen ve feodal Japonya hikayesiyle doldurulmuş serinin yeni oyunu Assassin's Creed Red ne zaman yayınlanacak? Tam tarih belli olmasa da firmanın yayınladığı mali raporlar çıkış tarihi aralığı hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. 2025 mali yılı için piyasaya süreceği raporlarda kesinleşti. Bu bize oyunun 1 Nisan 2024 ile 31 Mart 2025 tarihleri arasında yayınlanacağı konusunda bilgi veriyor. Elimizdeki kısıtlı bilgiler doğrultusunda Star Wars: Outlaws oyunundan sonra yayınlanacağı bilinen oyun serinin diğer büyük oyunları göz önüne alındığında sonbahar döneminde çıkabilir.

Assassin's Creed serisinin büyük oyunlar genel itibari ile Ekim ve Kasım aylarında piyasaya sürülmüştü. Fakat Star Wars: Outlaws oyunundaki yüksek beklenti Red'in çıkış tarihini etkileyebilir. Sonuçta firmay para kazanmaya odaklandığı için ek genişleme ve dlc paketleri ile Star Wars'ı ön planda tutmaya çalışabilir. Yine de birçok oyunseverin reddit gibi platformlarda Assassin's Creed Red için bu yıl içerisinde çıkabileceği gibi iyimser bir hava mevcut. Bekleyip göreceğiz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar