Infection Free Zone - Silah ve Cephaneyi Nasıl Bulabiliriz?

10 Nisan 2024 0 Yorum 1 dakika

Kıyamet sonrası senaryolarda en önemli ekipmanlar hayatta kalmayı kolaylaştırmak açısından silah ve cephanedir. Infection Free Zone'da kurduğumuz güvenli bölgeyi savunmak ve bölgeyi genişletmek için haritadaki noktaları araştırmak adına silahlı gruplara ihtiyacımız var.

Bu silahlı grupları oluşturabilmek için tabanca, keskin nişancı tüfekleri, saldırı tüfekleri ve pompalı tüfekler gibi silahların yanı sıra yakın dövüşte etkili bıçaklar, ilkel yaylar gibi silahlar gereklidir. Oyunun erken döneminde bu eşyaları elde etmek için rastgele haritadaki binalara girmenizde bu eşyaları görme şansınız az da olsa var. Fakat bu silahlara ve cephanelere daha çok denk gelmek isterseniz polis veya askeri merkez binalarını araştırmalısınız.

Silah nasıl elde edilir? Infection Free Zone

Üzerinde rozet ikonu olan binalarda silah bulma şansınız çok çok yüksektir. Genelde silah dükkanı, polis karakolu, itfaiye veya askeri tesiste rozet göreceksiniz. İlerleyen dönemlerde silahları arayarak bulmak yerine ilkelde olsa üretmeyi tercih edebilirsiniz. Araştırma Merkezi üzerinden Kimya ve Silah Üretimi teknolojilerini takip ederek silaha erişiminiz çok daha kolay olacaktır.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar