Infection Free Zone - Nüfusu nasıl Arttırabiliriz?

10 Nisan 2024 0 Yorum 1 dakika

Infection Free Zone oynarken zombilerden arındırdığınız topraklardaki rutin işleri yürütecek veya hastalıkla savaşmanıza yardımcı olacak insan kaynağına ihtiyacınız olacak. Koloniyi sürekli olarak yeni bireylerle takviye etmek, birçok malzeme için işgücü eksikliğini ortadan kaldıracak. Böyle durumlarda daha fazla insana ulaşarak kolonideki nüfusu arttırabileceğiniz iki yöntem bulunmaktadır.

Infection Free Zone Daha Fazla Nüfus

İlk yöntem haritayı keşfederken sarı olarak gözüken hayatta kalanlara ulaşarak onların size katılmasını isteyebilirsiniz. Unutmayın ki her hayatta kalan aynı şeyle mücadele etmez. Yani bu grup size düşman olarak davranabilir.

Bir diğer yöntem ise Araştırma Merkezi aracılığı ile Anten araştırmasını gerçekleştikten sonra bu binayı kurup hayatta kalanları yeni kurduğunuz koloniye davet etmek.

Koloni nüfusunun çok yüksek olması bazı sorunlarıda yanında getirebilir. Bu nedenle bu konuda da dikkatli olmanızda fayda var. Gelişmeye çalışan toplumunuzun gıda gibi temel ihtiyaçlarını karşılamalısınız.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar