8 Ball Pool İnceleme

16 Şubat 2021 0 Yorum 2 dakika, 40 saniye

Pandemi süreci gibi zorlu süreçlerde kendi bilardo salonu yada masana sahip olacak kadar maddi gücü olmayan bilardo severlere zaman geçirme imkanı sunan bu oyunun çok fazla miktarda online oynayan oyuncu kitlesi mevcuttur. Telefon hafızası içinde oldukça mütevazı olan bu oyundan FPS oyunlarındaki grafikler veya Moba oyunlarındaki görsel efektleri beklemek haksızlık olur. Masa oyunlarına göre gayet güzel grafiklere ve ses efektlerine sahip olan bu oyun çoklu oyun modu seçenekleriyle de sıkıcı bir hal almaktan çıkmıştır. Oyunda zaman geçirmek ve eğlenmek oldukça kolay ve mümkündür. Genelde bir oyunu indirmeye karar verdiğimiz aşamada oyunun yayımlandığı marketteki yorumlara bakarak fikir edinilmesi gelenek haline gelmiştir. Bütün oyun yorumlarında olumsuz yorumlar mevcutken +500 Mn indirmesi olmasına rağmen bu oyun yorumlarında olumsuzluk yok denecek kadar azdır.

Liginize göre, Arkadaşlarınıza göre, Ülkenize göre ve Globale Göre liderlik sıralamaları da mevcut olan bu oyunda rekabet her zaman üst noktalarda bulunmaktadır.

Mağazadan alışveriş yapma imkanı da bulunan bu oyundaki mağazalarda Süpriz Kutular, Sosyal, Oyun çipi, Nakit ve İstekalar da bulunmaktadır.

Seviyeniz arttıkça oyun içerisindeki farklı oyun seçeneklerine de zamanla erişim sağlayarak farklı oyun modu ve masa deneyimlerini yaşayabilirsiniz. Bu masaların her birinin giriş ücreti farklı boyutlarda olduğu için kazanabileceğiniz veya kaybedebileceğiniz miktarda aranmaktadır.

Teknik Özellikleri; Oyun içerisindeki grafik ve ses özelliklerini bize seçme imkanı sunulmamaktadır. Gayet cüzi boyutlarda olan bu oyunu neredeyse her cihaz çalıştırabilmektedir. Cihaz işlemcilerini yormayıp telefon hafızalarında yer tutmayan bu oyunda diğer kontrol ayarlarını yapmak oldukça kolay ve basittir.

İçerik; Oyna seçeneğinde mini oyunlar ve arkadaşlarınla oyna, Özel modda oyna, Çevrimdışı egzersiz, 1’e 1 oyna gibi birçok moda sahip olan olan bu oyunda farklı modlara sosyal medya hesabını bağlamanız takdirinde erişim sağlarsınız. Çok büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan bu oyunda çok üst seviyelere gelmek için çok fazla el becerisi kazanmak ve emek vermek gereklidir. Oldukça zevkli oynanan bu oyunda botların çok üst seviye olması harici içerik olarak şikayet edilen bir durum söz konusu değildir. İstekaların her biri farklı bir güce sahiptir. Daha üst seviyelere çıktıkça daha güçlü istekalar alınmalıdır. Farklı masalarda oynayarak kazanılan parçalarla görevler tamamlanarak ödüller kazanılan bu oyun etkinlikler konusunda da orta düzeydedir.

Sonuç; Oyuncu kitlesindeki yoğunluk, çoklu oyun modu seçeneği, eğlenceli ve global seviyede rekabetler, oyun içi sohbet imkanı, antrenman seçeneği gibi hala sayamadığım birçok avantaja sahip olan bu oyunun etkinliklerin az olmasından yanı sıra botların güçlü olması gibi çok az sayıda dezavantajı da mevcuttur. Bilardo severlerin mobil cihazlarından veya Emülatör yardımı ile bilgisayarlarından severek oynayabilecekleri ve bu alanda zirvede bu online oyunu oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Mobil Oyunlar kategorisinden Yazılar