Green Hell Oyun Nasıl Kayıt Edilir?

16 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika, 1 saniye

Green hell oyunu kayıt etmek için üstü kapalı bir alana ihtiyacınız var. Bunun için isterseniz not defterinizde tarifini göreceğiniz barınak, küçük açık kulübe, küçük bambu kulübe inşa edebilir veya kendi evinizi inşa ederken oluşturduğunuz çerçevenin üzerine dam inşa ettikten sonra orayı da kullanabilirsiniz.

Birçok survival oyunda olduğu gibi yatak üzerine gelince kayıt olmuyor.

Yatak sadece karakterin dinlenmesi ve enerjisini geri kazanmasını sağlıyor ayrıca oyun süresinin geçmesine de katkıda bulunuyor.

Not defterinde yer alan bina tarif ve planlarının altında oyunun kayıt edilmesine izin verir ibaresini gördüğünüz yapıları kullanabilirsiniz.

Biz bu anlatıda üstüne dam inşa ettiğimiz bir çerçeveyi kullandık. Önce kütük, sopa ve halatlar ile çerçevemizi inşa ettik. Daha sonra üzerini palmiye yaprakları ile kapladık.

Daha sonra yapıya yaklaştığımızda oyunun kayıt edilmesi için E tuşuna bası tutmamızı söyleyen bir uyarı çıkıyor. Basılı tutup kayıt etme alanını açıyoruz ve mevcut ilerlememizi kayıt altına alabiliyoruz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Yardım kategorisinden Yazılar