Pokemon Go Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

29 Ekim 2023 0 Yorum 1 dakika

Belirli dönemlerde ücretsiz dağıtılan kupon kodlarını oyunda nasıl aktif edeceğiniz konusunda herhangi bir bilgi sahibi değilseniz sorun yok, bu içerik size yardım etmek için oluşturuldu. Amazon Prime Gaming veya diğer sponsor firmalar aracılığı ile Pokemon Go ücretsiz kupon kodu elde edebilirsiniz.

Bu kupon kodlarını oyunda hesabınıza ekleyerek bazı ödül ve avantajlar elde edebilirsiniz. Sponsorlu alan araştırmalarından farklı pokemonlar elde edebilirsiniz. Yıldız tozu, nadir şeker, mega evrim taşları gibi materyaller de elde edebilirsiniz. Kupon kodunu kullanmak için oyun içinde Poketopuna tıklayıp Mağaza'yı açın. Ardından en alt kısma geliip, Promosyonlar başlığı altındaki alana kodu yapıştırıp kullan butonuna tıklayın.

Bu özellik sadece Android cihazlarda çalışmaktadır. Eğer bir Iphone kullanıcısı iseniz veya web tarayıcısı üzerinden kupon kodlarını girmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

Niantic Kupon Kodu Sistemi 

Siteye girdikten sonra oturum açıp, kupon kodunuzu kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Yardım kategorisinden Yazılar