Stronghold Kingdoms Pariş Bağışı Nasıl Yapılır?

07 Nisan 2021 0 Yorum 1 dakika

Stronghold Kingdoms'da şeihr kurulabilir alanlar pariş olarak adlandırılır. Bu parişler sınırı içerisine köy kuran oyuncular tarafından demokratik olarak seçilen bir lider tarafından yönetilir. Parişe loncalar, savunma binaları, üretimi etkileyen binalar kurularak, o parişte yer alan köylerin üretimi arttırılabilir.

Fakat bu binalar kurulduktan sonra seviyeleri yükseltilmesi gereklidir. Seviyesinin yükseltilmesinde veya pariş savunma kalesinin inşasında gerekli malzemeleri pariş içerisindeki köylerden yapılan bağışlar finanse eder. Köyünüzün bulunduğu pariş merkezine girerek herhangi bir binanın gelişimini desteklemek adına o parişe mal bağışı gerçekleştirebilirsiniz.

Pariş bağışı için köyünüzün yer aldığı parişi açmak için resimde görüldüğü gibi pariş kısmına tıklayın, daha sonra pariş köy merkezi için gerekli alana tıklayın. Bağış yapmak istediğiniz herhangi bir binaya tıklayın ve açılan kısımda Kaynak Bağışla kısmına tıklayın.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Yardım kategorisinden Yazılar