Afk Arena Ücretsiz Kodlar Nasıl Yüklenir ?

28 Aralık 2020 0 Yorum 1 dakika

Afk Arena oyununda yapımcı tarafından oyunculara hediye edilen ücretsiz hediye kodlarını oyuna nasıl ekleyeceğinizi bilmiyorsanız bu rehber anlatı size yardımcı olacak. İlk olarak aşağıdaki bağlantıya tıklayarak yenilenen ücretsiz kod giriş sayfasını açın.

https://cdkey.lilith.com/afk-global

Böyle bir ekran karşılayacak sizleri. Burada yapmamız gereken ise oyunu ister telefondan isterseniz PC(Bluestack ile) açarak UID numarasına erişmek.

Yeşil kare ile belirttiğim (bir bölümünü gizlemek zorunda kaldım) alanda yazan sayısal değer sizin UDI'niz. Onu yukarıdaki bağlantıda açılan alana giriyorsunuz.

UID'mizi yazdıktan sonra "Send Code" butonuna basıyoruz. Ardından Oyun ekranını açıp Gelen kutusuna giriyoruz ve gelen doğrulama mesajını açıyoruz.

Gelen doğrulama kodunu yazdıktan sonra Log in diyerek giriş yapıyoruz.

Hediye kodunuzu girdikten sonra Redeem diyerek seçili profilinize hediyeyi gönderebilirsiniz. Aynı hesapta birden çok serverda oynuyorsanız hepsini Profile Name kısmından seçerek Redeem demelisiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Yardım kategorisinden Yazılar