New World Üzerimizde kaç Gold taşıyabiliriz?

24 Şubat 2023 0 Yorum 1 dakika

New World oynarken dikkat etmeniz gereken bir diğer mesele, üzerimizde maksimum ne kadar gold biriktirebileceğimizdir. Çünkü sürekli olarak trade post üzerinden satış gerçekleştiriyorsak, maksimum değere ulaştığımızda bu para boşa gidecektir.

Bir karakterimizin üzerinde maksimum 500.000 gold yani 500K gold biriktirebiliriz ve taşıyabiliriz. Daha fazla miktarda para taşımak için yapmanız gereken bazı işlemler var. Company kurarak goldunuzu orada biriktirebilirsiniz. Burada kurduğunuz Company çekme limitlerini ayarlamalısınız. Yanlışlıkla dahi bir oyuncuyu companye alırsanız çekme limitlerini ayarlamazsanız paranızı aldığınız oyuncu ele geçirebilir.

Company hazinesinde maksimum 5 milyon gold taşıyabilirsiniz.

En sağlam Yöntem:

  • Bir yan karakter açın aynı serverda,
  • O karakter ile company kurun ve asıl karakterinize company isteği gönderin.
  • Asıl karakterinizle company isteğini kabul edin.
  • Böylece oynadığınız karakterle herhangi birine company isteği göndermenizin önüne geçebilirsiniz.
  • Ayrıca asil karakteriniz ile farklı companylere girip çıkıp birikiminizi yan karakterinizde kurduğunuz companyde biriktirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Yardım kategorisinden Yazılar