Epic Games Oyunları için Başlangıç Seçenekleri Nasıl Ayarlanır?

18 Mart 2024 0 Yorum 1 dakika

Epic Games kütüphanesinde yer alan bir oyun için başlangıç seçenekleri nasıl ayarlanır? Epic Games ile sahip olduğunuz oyuna hile yapmak ya da geliştirici modunda çalıştırmak gibi durumlarda başlangıç seçeneklerini değiştirmeniz gerekebilir. Böyle bir durumda hangi adımları izlemeniz gerektiğini sizler için paylaşıyoruz.

Başlangıç seçenekleri - Epic Games

Kütüphaneyi açın ve değişiklik yapmak istediğiniz oyunun sağ kısmında yer alan üç nokta işaretine tıklayın. Daha sonra açılan kısımda Yönet seçeneğine tıklayın.

Başlangıç Seçenekleri 2 - Epic Games

Açılan ek pencerede Başlatma Ayarları kısmının sağ tarafında bulunan seçeneği aktifleştirerek açılan hemen alttaki yorum kutusuna eklemek istediğimizi girip daha sonra oyunu çalıştırıp etkisini görebiliriz. Beta güncelleme, hile modlarını aktifleştirme, debug modu gibi birçok seçenekte bu işlemi yapmanız yeterlidir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Yardım kategorisinden Yazılar