Stronghold Kingdoms Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

16 Nisan 2021 0 Yorum 1 dakika, 5 saniye

Stronghold Kingdoms ücretsiz kupon kodları ya da satın aldığınız kodları oyuna nasıl gireceğinizi resimli olarak göstermek istedik. Kupon kodlarını girerek karışık kart paketleri, premium tokenler elde edebilirsiniz. İlk olarak oyunu çalıştırın ve oyun ekranında, "Hesabım" butonuna tıklayıp, açılan sekmede "Kampanya Kodu Kullan" butonuna tıklayın.

Oyun bizi tarayıcı ve web sayfasına yönlendirecek. Burada hesabınızın detaylarını göreceksiniz. Alt kısımda yer alan Kampnya Kodu bölümüne kupon kodunuzu girerek Kullan diyebilirsiniz.

Aktif kampanyalar bölümünün karşısında yer alan Görüntüle butonuna tıklayarak daha önce girdiğiniz kupon kodlarını tek tek ne zaman girdiğinize kadar görüntülemeniz de mümkün.

Buradaki anlatım Stronghold Kingdoms PC versiyonunda geçerlidir. Mobil sürümde ise sırasıyla aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. İlk olarak Menü ikonuna tıklayıp biraz alt kısma kaydırın daha sonra hesap detaylarını görüntüle butonuna basarak kampanya kodunu kullanacağınız ekrana ulaşın.

Stronghold Kingdoms için ücretsiz kupon kodları sayfamızı ziyaret ederek para vermeden birçok kart paketi ve premium token elde edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Yardım kategorisinden Yazılar